1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Historia mojej mamy (rak o nieznanym punkcie wyjścia)
AdArk

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8713

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-23, 11:12   Temat: Historia mojej mamy (rak o nieznanym punkcie wyjścia)
Rouge19912, łączę się z Tobą w bólu ::rose::
  Temat: Historia mojej mamy (rak o nieznanym punkcie wyjścia)
AdArk

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8713

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-21, 09:43   Temat: Historia mojej mamy (rak o nieznanym punkcie wyjścia)
Droga Rouge19912, przeczytałem Waszą historię...
Rouge19912 napisał/a:
Jej ból jest wszechogarniający a my jej dzieci nie wieżymy że to się dzieje naprawdę;( Jest nas czworo, mój najmłodszy brat ma 10 lat, zupełnie nie potrafię mu wtłumaczyć tego, że jego kochanej mamusi być może zabraknie przy wigilijnym stole...ta choroba to poprostu najgorsze zło jakie mogło spaść na naszą rodzinę i na inne..które tak jak my przez to przechodzą, nie mam słów brak mi ich aby opisać co czujemy, nie mam myśli....jestem zupełnie obojętna na wszystko dookoła mnie, mam wrażenie że teraz nic nie dziej się naprawdę a czas po prostu ustał, nigdy już nic nie będzie taki jak kiedyś...


Za każdym razem czytając zadaję sobię pytania: dlaczego? po co? po co tyle bólu i cierpienia, co można zrobić?
Współczuję....
Rouge19912, siły, dużo siły dla Ciebie i Rodziny, byście mogli wspólnie to wszystko jakoś przetrwać... :/pociesza:/ Mama, by tak nie cierpiała :-[
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group