1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Alinka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8665

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-02, 23:40   Temat: Rak pęcherza moczowego
Witam cieplutko! Mój tata czeka na wizytę, którą mamy 6 listopada czuje się dość dobrze, już odreagował po szpitalu. A ja dowiedziałam się przez przypadek, że z moją nerką jest coś nie tak i muszę poddać się TK ironia co, pojedziemy razem z tatą na badanie. Życzę Ci wytrwałości. Serdecznie pozdrawiam.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Alinka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8665

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-10-29, 11:09   Temat: Rak pęcherza moczowego
Witam cię serdecznie Ferdydurke! Jestem z Jastrzębia, więc to nie daleko. Wizytę przełożyliśmy na 6 listopada, bo wiadomo jak to przed Świętem Zmarłych każdy wyjeżdża i nikt cię nie słucha ignoruje i znieczulica. Więc poczekamy do przyszłego tygodnia jak się wszystko uspokoi. Będę wdzięczna za udostępnienie kontaktu do dobrego lekarza. Dziękuję Ci bardzo!!!
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Alinka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8665

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-10-28, 16:59   Temat: Rak pęcherza moczowego
Dziękuję serdecznie!!! 30 października udało mi się załatwić wizytę. Wstąpił we mnie duch walki za siebie i tatę. Własnie dzisiaj moje dziecko obchodzi 18-te urodziny, a ja świętuję kolejną rocznicę podarowanego życia( wstrzymanie akcji serca 5-minut podczas cesarskiego cięcia) Życzę Wszystkim wytrwania,
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Alinka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8665

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-10-26, 22:40   Temat: Rak pęcherza moczowego
Witam!
Dziękuję za pomoc. Najgorsze jest to, że lekarz, który oglądał te wyniki zapytał tylko ile tata ma lat i po usłyszeniu, że 77 nie proponował żadnych dodatkowych badań (o tomografii nie wspomnę). We wtorek mam umówioną wizytę i to prywatną u lekarza urologa, bo na "kasę chorych nie ma co liczyć", najbliższe terminy w styczniu. Mam złe przeczucia.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Alinka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8665

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-10-24, 22:37   Temat: Rak pęcherza moczowego
Witam! Tata nie miał innych badań. Trafił do szpitala z powodu krwiomoczu i stwierdzono, że ma guza pęcherza. Zrobiono zabieg operacyjny TURbt. I dzisiaj właśnie odebrałam wynik. Od lekarza dowiedziałam się tylko, że mam przywieźć tatę na wizytę. Naprawdę nie wiem co mam myśleć... Najgorsza jest niepewność.

[ Dodano: 2012-10-25, 18:51 ]
Witam serdecznie!
Czytając te posty naprawdę zaczynam się bać o tatę. Ja już osiemnaście lat żyje na kredyt, dostałam drugą szansę.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Alinka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8665

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-10-24, 22:25   Temat: Rak pęcherza moczowego
Dziękuję za ciepłe słowa i pozdrawiam.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Alinka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8665

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-10-24, 19:01   Temat: Rak pęcherza moczowego
Witam wszystkich serdecznie!
Jestem nowa i potrzebuję pomocy.

Odebrałam wyniki mojego taty z badania histopatologicznego, od lekarza nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi.

1-4 Carcinoma urotheliale solidum invasivum (LG). Infiltratio carcinomatosa membranae muscularis propriae.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję. Ala
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group