1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
AndrzejS

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54706

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-12-25, 21:24   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Dla tych ,którzy cierpią po stracie najbliższych.Kolęda dla nieobecnych Z.Praisnera.
Pozdrawiam

  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
AndrzejS

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54706

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-10-09, 20:33   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
CZŁOWIEK POWINIEN ŻYĆ DO K0ŃCA SWOICH DNI A NIE DO ŚMIERCI SWOICH NAJBLIŻSZYCH.
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
AndrzejS

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54706

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-09-08, 20:47   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Jusia napisała
Czytałam książki i artykuły na temat śmierci,życiu po śmierci itp.-ale nic to nie dało,bo nikt nie zmartwychwstał i nie opowiedział jak to jest i czy w ogóle coś jest...

Jusia a jak myślisz kto by tutaj chciał żyć ,jeżeli chociaż jeden by przyszedł i powiedział:
wy się tutaj tak męczycie, a po drugiej stronie jest tak fajnie, nie ma boleści ,polityków ,jest spokojnie ,wszyscy sobie żyją w wielkiej miłości.
I kto by tutaj został. To jest jedna sprawa.
Druga to egoizm,niech się męczy,niech wyje z bólu niech się wije.Niech wszyscy bliscy pouciekają bo już na to nie mogą patrzeć.Ale niech ten najbliższy żyje bo JA TAK CHCĘ.

Podczas mojej choroby i wycia z bólu mam za złe mojej żonie jedną sprawe.
Jak wyłem, Boga prosiłem żeby mnie zabrał ,jak prosiłem żone żeby podała mi coś ,co skróci moje męki ,ona wyszła.
Teraz mówi mi że nie mogła się patrzyć na moje cierpienie , a pomóc ? też nie wiedziała jak i dlatego wyszła.
Dziewczyny skończcie już biadolić i użalać się nad sobą.
Wczorajszego dnia nie zmienisz a jutrzejszy? o nim można powiedzieć jak się skończy.
Trzeba z żywymi na przód iść
Po życie sięgać nowe.
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
AndrzejS

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54706

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-09-02, 22:26   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Witam
przede wszystkim to Wam współczuję.Stracić kogoś i to kogoś bliskiego to boli.
Ale zaś z drugiej strony tak żyjemy i to w jakiś sposób normalna kolej rzeczy i od zawsze tak jest, że dzieci za rodzicami "zamykają drzwi". Moja mama zmarła w 1970 roku w wieku 36 lat.
Też było bardzo ciężko.Ale czas leczy rany.
Jak z tym żyć?
Uwierzcie,że czas jest najlepszym lekarstwem.
A z drugiej strony prośmy Boga żeby zawsze tek było,żeby nasze dzieci za nami "zamykały"
drzwi.Żeby nigdy nie było odwrotnie,żeby to nigdy nas nie dopadło.
Wtedy to już nikt i nic nie pomoże,ból po stracie dziecka zostaje do kończ życia i nie da się tego zapomnieć ,nie da się tego wymazać z pamięci.
Pozdrawiam
fajna piosenka Dylana po Polsku M.Rodowicz Czas wszystko zmienia na Yau Tube.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group