1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Karen - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4384

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-16, 23:01   Temat: Karen - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<



Karen i ja chciałabym Ciebie przywitać na forum. Przykro mi kiedy czytam w jakim tempie stan taty się zmienił :-( Niektóre rzeczy są po prostu nieuniknione i przerastają Nas samych.

Funia napisał/a:
A jemu zawsze będzie lepiej we własnym domu niż w szpitalu.
też tak myślę.

Funia napisał/a:
A z kroplówkami, cewnikami - dacie radę, człowiek nie ma pojęcia ile ma siły, dopóki nie musi się zmierzyć z wyzwaniem.

Chciałabym się po prostu podpisać pod tymi słowami.
Z tego co widzę nie jesteś sama. Myślę, że dacie radę. Pielęgniarki z hospicjum, przychodzą, dają cenne wskazówki mówiąc co i jak należy robić, a w razie potrzeby są prawie zawsze dostępnę pod telefonem, w razie pogorszenia wsiadają w auto i są przy Was.
Karen ja byłam praktycznie sama z tatą od początku choroby, czasami zastanawiałam się co ja zrobię kiedy stan się pogorszy. Niestety przyszedł ten moment wręcz niespodziewanie a ja będąc z tym wszystkim sama dałam radę przejść przez najgorsze. Skąd brałam siły (?) miłość jaką czujemy do Naszych bliskich daje Nam tą siłę, chęć pomocy i walki. To wręcz samo przychodzi. Często myślałam o tym, że przecież mój tatko jest bardzo chory ale mimo to walczy i się nie poddaje - to dlaczego ja, zdrowa miałabym się poddać lub nie mieć siły ?!

Karen myślę, że dacie radę ! Miłość do bliskich potrafi wiele przejść !
Trzymam za was kciuki.
Pozdrawiam gorąco.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group