1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz prawego płuca
Anelia

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11875

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-05, 21:36   Temat: Guz prawego płuca
zaniepokojona, oczywiście postaraj się wszystkiego dowiedzieć, może tata coś zle zrozumiał ?
  Temat: Guz prawego płuca
Anelia

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11875

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-05, 20:55   Temat: Guz prawego płuca
zaniepokojona napisał/a:
Jak to jest z informacją telefoniczną o stanie chorego i jego chorobie? Czy lekarze mogą jej udzielać rodzinie?

zaniepokojona napisał/a:
Dzwoniłam do lekarza ale ten mi powiedział że żadnych informacji telefonicznie mi nie udzieli.

Niestety przeważnie tak jest, że nie udziela się informacji przez telefon. Tata może Ciebie upoważnić do wglądu w karty leczenia i do wszelkich informacji ale nawet takie upoważnienie nie upoważnia lekarza do przekazania info przez telefon. Skąd lekarz może wiedzieć z kim rozmawia ?
Czasami jednak są lekarze, którzy udzielają krótkie informacje przez telefon.
Mi udało się trafić, pewnego czasu na takiego lekarza (torakochirurg), który podał Swój nr i odpowiadał na moje (częste) pytania. Lekarz zrozumiał, że dzieli Nas odległość i ja nie mogę co chwile przyjechać. Nie każdy lekarz jest taki.
Musiałabyś pojechać i porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Powiedz lekarzowi jaka jest sytuacja i że chciałabyś na bieżąco "trzymać rękę na pulsie" ale niestety dzieli Cię odległość/praca dlatego też bardzo prosisz o udzielanie informacji telefonicznie, oczywiści tata musi być przy tym..itp

[ Dodano: 2011-12-05, 21:00 ]
zaniepokojona napisał/a:
Mówi że pierwsza chemia to bedzie pobyt w szpitalu na kilka tygodni.

pobyt na kilka tygodni ?

zaniepokojona napisał/a:
Jak wygląda to leczenie? Pewnie nie wiele powiecie bo nie wiadomo co to za rodzaj tego nowotworu.

tutaj odpowiedziałaś sama sobie na pytanie. Dopóki nie wiadomo co to za nowotwór nie uzyskasz informacji co do dalszego leczenia. Jak będziesz u taty przepisz wszystko co będzie napisane na karcie wypisu ze szpitala.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group