1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Marta82 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-23, 11:38   Temat: Marta82 - komentarze
Marta82 napisał/a:
Tyle się naczytałam o tym Ludwikowie i sama nie wiem dużo jest opinii pozytywnych i negatywnych, wiadomo nie wszystkim da się dogodzić. Mama teraz bardzo się boi lekarzy po tych przygodach z nogami, ale mam nadzieję, ze tam w Ludwikowie trochę odpocznie, choć wiadomo też się boję.


Marta82, mój tata też leżał w Ludwikowie. Co prawda tylko kilka dni (5 dni) ale jednak.
Mój tata rok temu, jakoś o tej porze ( dokładnie 18 kwietnia) tam trafił i podobnie jak Ty martwiłam się jak tam będzie, bo nasłuchałam się przeróżnych opinii.
Z opowieści taty byłam miło rozczarowana :)
Tata opowiadał , że akurat w tym czasie jest tam przepięknie :) w środku lasu wszystko budziło się do życia, świeże powietrze, słoneczna pogoda, spacery , "aż żyć się chce" - tak mi mówił mój tata za każdym razem kiedy dzwoniłam ;)
Chyba troszkę męczyły tatę te codzienne dojazdy na naświetlenia ale ogólnie był bardzo zadowolony. Z opieki jaką tam uzyskał od pielęgniarek i psycholog tata też był zadowolony :)
A więc dziewczyny głowy go góry :) Naprawdę w tym czasie jest tam pięknie :)
  Temat: Marta82 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 22261

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-20, 17:27   Temat: Marta82 - komentarze
Martuniu, wszystkiego najlepszego dla mamci aby Jej najskrytsze marzenia się spełniły :flower:
|buziaki|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group