1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 22
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-10, 07:39   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
To prawda! Strach ma wielkie oczy ale... leoiej zapobiegać niż leczyć... A więc jak najbardziej powinniśmy nakłaniać WSZYSTKIE kobiety jak i.... MĘŻCZYZN to badań kontrolnych. :)

Martwi mnie ten kaszel Twojej mamy...i przykro mi,że nie mogę Ci w jakiś sposób doradzić co go może zmniejszyć ponieważ... NIE MAM O TYM ZIELONEGO POJĘCIA :/
A jak z jedzonkiem mamy-polepszył się apetyt czy nie bardzo?! :?ale?:

Buziaki..
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-08, 18:13   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM, JUPII JUPII JUPII !!! Bardzo mnie to cieszy!!!! Cały dzień wczoraj o Tobie myslałam. Ale ten net -wrrr złościliwość rzeczy martwych... Jedna strona otwiera mi się milion lat.
No ale mniejsza z tym .


Ściskam Ciebie i mamcię :* Buziaki
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-06, 18:36   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM,

Beatko czytałam dziś (ulotka od onkologa o anemii) o tym co działa dobrze na walkę z anemią
czkawka napisał/a:
żelazo, kwas foliowy, vit. C, B6, olej z wątroby rekina.

tak jak napisała czkawka, lecz wszystko wcześniej powinno być ustalone z lekarzem. A więc chyba powinnaś zapytac czy jeżeli chodzi o mamę to czy jest to dozwolone...

Ściskam Was dziewczynki :*
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-04, 10:08   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Kochana! Co nas nie zabije to nas wzmocni! Musimy być dobrej myśli. Inaczej zwariujemy!
Chociaż i mnie i Tbie ( z tego co piszesz) niewiele brakuje do szaleństwa :/
Skąd brać tą siłe?! ......... Ja już przestałam się łudzić ,że to ,,tylko'' zły sen.
Pamiętam jak obie się pojawiłyśmy na tym forum. Pełne obaw strachu lęku...ale i wiary oraz nadzieji....

Ty nadal masz mamę przy sobie , ale wiem jak bardzo może przytłaczać Cię jej cierpienie ,jak każdego dnia boisz się co przyniesie dzień... Podziwiam CIę! Jesteś bardzo dzielna i pomimo tego,że piszesz,że jesteś słaba... to nieprawda !!!! Dźwigasz naprawdę bardzo ciężki bagaz... dom rodzina mama... i swoje rozterki łzy... !!!!


KAŻDEGO DNIA ŻYCZĘ CI SIŁY oraz WYPOCZYNKU :)
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-03, 14:43   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko... A może w Twoim przypadku są to też NERWOBÓLE? wiesz atakuje miejsca o ,które jakoś szczególnie się martwimy :/ Ech... życie ! Jedna wielka niewiadoma.
Cieszę się,że idziesz na to USG trzeba eliminować złe podejrzenia ! Mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze i,że nie dzieje się nic złego!!!!

Podobno wiara czyni cuda! WIERZMY :*

A DLA MAMCI ŻYCZONKA:

Zdrówka Zdrówka Zdrówka x10000 razy ZDRÓWKA!

A reszta przyjdzie sama :) Buziaki ::thnx:: :flower:
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-28, 22:45   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM,

Tak mi przykro Kochana... Tak bardzo trzymam za Was kciuki! Jesteście mi bardzo bliskie. Nie wiem co Ci mam doradzić jakich użyć słów.
NAPISZĘ CI JEDNO:

Jesteś WIELKA i masz bardzo dobre serce.W życiu kieruj się nim.
I nie kłóć się z mężem on jest teraz TWą podporą a jak go do siebie zniechęcisz to ciężko Ci będzie bez jego wsparcia !

Całuję Aniołku!
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-19, 18:27   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM,

Ciągle myślę o Was...O Tobie,o Twojej mamie... Praktycznie pojawiłyśmy się tu w jednakowym czasie. Tak bardzo Ci teraz zazdroszczę,że masz mamę przy sobie...

Jeszcze mocniej trzymam za Was kciuki!!! Niech czas zbliżających się świąt doda Wam dużo dużo sił...

Ściskam Was serdecznie :*
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-05, 15:32   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko... ja wciąż zadaję sobie to samo pytanie co Ty:
...... Czy to skutek radio(u Nas)chemio(u Was) terapii czy..... czy to ta choroba postępuje tak błyskawicznie???

nie znam odpowiedzi...wiem jedno.... BOJĘ SIĘ.....

Przykro mi,że u Was również nie najlepsze wieści...

Trzymacie się z Mamą zdrowo....

Ściskam :***
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-01, 10:24   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko

Witaj Kochana.... Co u Was? Jak się trzymasz i jak Mama?

Ściskam i przesyłam pozdrowionka.
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-26, 23:21   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BeataM,


Beatko.... Przytulam Cię mocno.... nie mam sił by się zebrać i pisać....ponieważ wiem co teraz czujesz... pojawiłyśmy się tu na forum praktycznie w jednym czasie.... zbyt szybko zaczynają się te ,,większe kłopoty'' . Zapewne źle to ujęłam...ale mam nadzieję,że wiadomo o co mi chodzi....

Całuję :*
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-21, 19:19   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Hej Beatko !!
Przykro mi ,że z Mamcą gorzej....ech... każdy dzień niesie niepokój .... :( To smutne ,że nie można przewidzieć co będzie dziś czy jutro...ach co ja piszę...tu nie idzie przewidzieć co będzie za godzinkę....

Ja również wierzę,że będzie lepiej!!! MUSI!!!!!

Ściskam gorąco :***
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-18, 07:14   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko.... Co z mamą? Jejciu faktycznie ma Twoja mamcia charakterek :D
No cóż... fakt nie chce Cię martwić no ale kłamać też nie można :roll: ...

Mam nadzieję,że dziś jest o wiele wiele wiele lepiej...
Trzymajcie się Kobietki....

Ściskamy z mamą Was serdecznie....
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-14, 09:39   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Uff Beatko!!! Jak ja się cieszę :)

Pamiętaj ,że znikać możesz na tak długo tylko jeżeli bawicie i robicie coś fajnego :) HIHI

CIeszę się ,że u Was pomimo zmęczenia jest tak wesolutko... My też bierzemy się za malowanko i to samo wiem,że będzie u NAs...
Marta to tu to tam a to tak a to siak.... :)

Mama różnie się czuje ale.... To najlepsze nasze chwile...

Pozdrawiamy i ściskamy goroąco !!! Trzymajcie się cieplutko.!!
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-11, 00:45   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
BEATKO... CO u Was? Jak się miewasz? Co z Mamusią?
Mam nadzieję,że nie jest gorzej...!!!!

Jejciu takie dziwne nie fajne mysli przechodzą mi przez głowę gdy nie widzę tu pewnych osób pare dni...

Wrrr .... głowa potrafi platać figle ;/
Trzymam kciuki i mam nadzieję,że w krótce odezwiesz się DOBRYMI nowinami!!!

Buziaki
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
owcaMarta

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-08, 12:06   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
lucyna sta,

U nas jest na tyle choroba już rozwinięta,że mama... no inaczej myśli niżeli dwa,trzy miesiące temu... Niewiele wie o chorobie więc jest na tyle dobrze,że to co powiem,że jest dobre to mama to robi.
Chodzi mi o naświetlania itd. Jak jej mówię,że przed naświetlaniem będziemy musiały przejśc na dietkę to mówi,że nie ma sprawy...jak objada się słodkościami i jej mówię,że to zabytnio podnosi jej cukier to mówi,że mam rację :) Jestem ciekawa jak długo potrwa ta... POSŁUSZNOŚĆ hihi nie chcę w żadnym wypadku nad nią dominować ale.... chcę uniknąć óżnych przykrych dolegliwości... :/
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group