1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego - propozycja radykalnej cystektomii
Armands

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4717

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-09-30, 18:01   Temat: Rak pęcherza moczowego - propozycja radykalnej cystektomii
Anetax,

Aneta, gdybyś miała ochotę, to zerknij na mój "pamiętniczek" (link poniżej) z pobytu na oddziale urologii bydgoskiego CO. Napisałem go z myślą o pacjentach, którzy będą operowani na raka gruczołu krokowego, ale myślę, że wiele informacji dotyczy każdego pacjenta operowanego w CO.

Może zachęć tatę, aby to "moje dzieło" przeczytał. Wiem, że to może być trudne, bo wielu facetów (nie tylko facetów) nie chce o TYM nie tylko rozmawiać, ale odrzucają praktycznie wszystko, co może dotyczyć ich choroby i leczenia. Mam z tym spore doświadczenie i wiem, że mają do tego pełne prawo. Tacy już są!
Zawsze możesz spróbować.

http://rak-prostaty.pl/vi...php?f=38&t=1536

Pozdrawiam Ciebie i będę trzymał kciuki z powodzenie operacji. A jest już termin?

PS. Jak jeszcze raz napiszesz do mnie Pan, to się obrażę ;)
  Temat: Rak pęcherza moczowego - propozycja radykalnej cystektomii
Armands

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4717

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-09-27, 18:14   Temat: Rak pęcherza moczowego - propozycja radykalnej cystektomii
Anetax napisał/a:
- czy mogliby Państwo udzielić mi wszelkich opini na temat Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy , czy pracują tam dobrzy lekarze, czy tata ze spokojem może poddać się tam operacji usunięcia pęcherza?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje, porady.


Aneta, domyślam się, że tata będzie pacjentem oddziału urologi bydgoskiego RCO. Jestem byłym pacjentem tego oddziału i mogę z pełna odpowiedzialnością napisać, że to jeden z czołowych ośrodków urologicznych w Polsce. Moim operatorem (miałem wykonaną radykalna prostatektomię) był dr. Jerzy Siekiera, który nadal jest ordynatorem oddziału. Od czasu mojego pobytu na oddziale (luty 2014) kilku lekarzy odeszło, a ich miejsce zajęli inni, ale ten oddział zawsze miał dobrą opinię.
Tak samo dobrze oceniam niższy personel medyczny. Panie zatrudnione na oddziale zawsze były gotowe pomóc.
Wspomnę jeszcze o doskonałych warunkach szpitalnych i wyżywieniu które nie odstaje od dobrych restauracji.
30 miesięcy jakie upłynęło od pobytu na oddziale nie zatarło bardzo dobrego wrażenia. Gdybym miał kolejny raz wybrać ośrodek w którym miałbym podjąć leczenie, byłby to oddział w bydgoskim CO.

Jak widzisz nie wypowiadam się w innych kwestiach, bo na pewno na forum są osoby, które posiadają wiedzę w kierunku raka pęcherza.

Pozdrawiam Ciebie serdecznie i życzę, abyś uzyskała dobre podpowiedzi.

Armands
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group