1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Basia2000

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 82045

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-20, 17:06   Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Niech idzie spokojnie, a Ty trzymając go za rękę odprowadż go bezpiecznie na ten drugi brzeg.
  Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Basia2000

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 82045

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-19, 23:46   Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Astro
Mój mąż podczas chemioterapii miał bardzo męczącą czterostopniową czkawkę, dyżurujący lekarz na onkologii, do którego telefonowałam z pytaniem co zrobić żeby ulżyć, bo leki nie pomagały, zaproponował wdechy i wydechy do przystawionego worka foliowego, nie wiem na czym to polega , ta metoda trąca trochę archaizmem i jakimś ludowym sposobem, ale pomagało.
  Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Basia2000

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 82045

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-15, 14:27   Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Astro, za jakiś czas przekonasz się, że to była z lepszych decyzji w Twoim życiu, powiem, że nie chciałabym pracować dla takich potworów, które w takiej chwili nie mają zrozumienia, jeśli staje się przed wyborem mieć na chleb lub nie mieć, wówczas niejeden z nas podejmuje decyzję wbrew sobie i pracuje. Nasi kochający ojcowie, zawsze chowają się na drugi plan, nie chcą robić nam kłopotów i komplikować życia, jestem pewna, że Twój tata jest z Ciebie bardzo dumny i wzruszony Twoją decyzją o pozostaniu z NIM do końca.
Mój wielki szacunek w Twoją stronę, trzymaj się dzielnie jak do tej pory i trwaj do końca z mężczyzną, który kocha Cię bezwarunkowo, pamiętaj żaden facet nawet ten najbardziej kochający nie umie kochać tak jak TATA.
  Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Basia2000

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 82045

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-14, 00:24   Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Skoro tak jest, to znaczy, że tak być musi, najważniejsze, że nie odczuwa bólu. Ile to może potrwać? Pewnie już niedługo, wyczuwam, że Twoje zmęczenie osiągnęło apogeum, rozumiem Ciebie doskonale kilkanaście godzin temu przeszłam przez to samo, choć póki co nikt z moich chorych nie wybiera się jeszcze w ostatnią drogę, ale opieka nad nimi, ich humory zrobiły z moją psychiką swoje.
Trzymaj się dzielnie, dasz radę!
Ściskam serdecznie.
  Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Basia2000

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 82045

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-25, 22:08   Temat: prośba o pomoc w określeniu powagi sytuacji
Astro, pozwolę sobie wtrącić kilka słów opierając się na własnych doświadczeniach z rodzicami, szczególnie z tatą, myślę, że relacja ojciec-córka, jest relacją szczególną, my córki jesteśmy dla naszych ojców całym światem, jesteśmy dla nich ideałami kobiet, mój tata chory na zaawansowane POCHP kilkakrotnie otarł się o śmierć i wiesz co, pomimo najlepszej opieki lekarskiej w tym czasie najbezpieczniej czuje się przy mnie, nie przy mamie, nie przy moim bracie, ale właśnie przy mnie, kocha moją mamę , kocha mojego brata, ale ja córka jestem dla niego kimś wyjątkowym, to działa w obie strony. Ja nie wahałam się odłożyć wszystkiego na póżniej i jestem pewna, że nigdy nie będę tego żałować. Jeżeli odłożysz plany zawodowe, może być tak, że w przyszłości trafisz na coś lepszego i bardziej satysfakcjonującego, a czasu którego zabraknie dla Twojego taty, kiedy podejmiesz decyzję o pozostaniu w pracy cofnąć się niestety nie da.Jeżeli jest tak, że decyzja o rezygnacji z pracy nie pozbawi Ciebie chleba, to myślę, że warto pobyć z tatą do końca.
Pozdrawiam, życzę dużo siły i podjęcia decyzji, która da Ci ulgę.
Barbara
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group