1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Berta

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22207

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-02-26, 16:01   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
No niestety nie każdą wznowę czy przerzut można wyciąć.
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Berta

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22207

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-02-24, 19:11   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
U mnie po wycięciu czerniaka 5,5 roku.A teraz kolejna wznowa w pachwinie po roku i zupełnie nic nie czułam a miał teraz 2cm.
Jeśli chodzi o znamiona/pieprzyki to mam ich tak wiele że ostatnio lekarka się zdziwiła.
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Berta

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22207

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-02-24, 18:52   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Ewa 2011, myślę że najlepszym rozwiązaniem było by przyspieszenie wizyty kontrolnej u onkologa.
Ewa 2011 napisał/a:
Zaniepokoiło mnie także to, że koło przeszczepu pojawiła się mała krosta, nie jest ona czarna, wręcz jasna, myślałam, ze to może od jakiegoś przewiania, ale jest już jakiś czas i nie znika

W moim badaniu histopat.wznowa jest opisana jako guz koloru kremowego.Myśle że wcale nie musi być czarny lub ciemny.Ale może ktoś bardziej kompetentny napisze jak to jest.
Pozdrawiam
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Berta

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22207

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-31, 22:49   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Witaj Ewa 2011.Jeśli chodzi o dalsze zwonienie to mozesz dostać od lekarza pierwszego kontaktu lub z poradni onkologicznej gdzie się leczysz.Moim zdaniem lepiej poczekać aż wszystko ładnie sie zagoi.Pozdrawiam
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Berta

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22207

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-29, 21:47   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Ewa 2011 napisał/a:
odsuwam myśli o "gadzie" w kąt

Ewa 2011 napisał/a:
Podporządkuję się zaleceniom lekarzy i obserwacji własnej

Tak Ewo2011 to bardzo dobry plan na przyszłość :brav: Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Berta

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22207

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-08-22, 20:26   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1,2 mm
Super wiadomość ::dance:: Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group