1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: kikaa43 - komentarze
Caroline

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4084

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-19, 12:01   Temat: kikaa43 - komentarze
Będzie dobrze - życzę szybkiego powrotu do sił |uscisk|
  Temat: kikaa43 - komentarze
Caroline

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4084

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-07, 21:10   Temat: kikaa43 - komentarze
kikaa43 napisał/a:
Dziękuje za wsparci ,ale właśnie miałam 3 chemię paliatywne non stop przez 5 dni i daję radę a nawet lepiej wyglądam i dobrze się czuje , jem sprzątam i nawet wszystkie włosy mi nie wypadły czy to nie cud?


Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki,żeby było dobrze :flower:
Jakbym czytała swoją historię......wierz mi :) tylko ja byłam leczona na inną chorobę inną wogóle chemią- z założenia radykalną , ale okrojoną o składniki. Rokowania bardzo niepewne.
Do szpitala poszłam jako kościotrup z wywalonymi węzłami (39kg), a potem zamiast być gorzej było coraz lepiej. Przybierałam na wadze, wkońcu przestały mnie męczyć duszności etc.
a węzły znikały mi jeden po drugim ekspresowo...wszyscy się dziwili.
Włosy też nie wypadły- lekarka mi powiedziała "niewiarygodne", a na moje wyniki mówiono jedno "niesamowite".
Każdy z lekarzy jak jeden mąż mówił mi o usunięciu śledziony, bo to NAPEWNO nie znikną takie zmiany i takie tam...a dziś wg TK "Śledziona prawidłowych wym. jednorodna" - poprzednio " śledziona znacznie powiększona w największym wymiarze 17cm, niejednorodna, z obecnością bardzo licznych zlewających się hypodensyjnych ognisk naciekowych"
Trzeba tylko bardzo, bardzo mocno wierzyć ,że będzie dobrze- nawet moja Mama walczyła z nowotworem piersi z przerzutami na płuca, wątrobę, opłucną, drugą piersi blisko 5 lat, mimo,że nikt nie dawał jej nawet pół roku....
pzdr. ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group