1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak Burkitt'a
Dolmet

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8386

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-08-04, 13:49   Temat: Chłoniak Burkitt'a
Odświeżam...
  Temat: Chłoniak Burkitt'a
Dolmet

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8386

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-07-31, 15:19   Temat: Zakażenie H. Pylori - Pomocy!
Witam
Mam 20 lat w tym roku w grudniu jestem trzy lata po leczeniu Chłoniaka Burkitta III stopnia.
Leczenie polegało na operacji guza jamy brzusznej + chemioterapii.
Po leczeniu zacząłem mieć problemy z jedzeniem nie chciało mi się jeść miałem nudności na dzień dzisiejszy doszły też wymioty. W kwietniu tego roku miałem robioną gastroskopię i stwierdzili zakażenie bakteriami H. Pylori. Pani doktor z onkologii kazała mi brać tabletki:

Metronidazol
Helicid
Duomox

Wszystko brałem według jej zaleceń i wydawało mi się że objawy ustąpiły.. Jednak nie na długo. Od jakiegoś tygodnia uderzyło mnie to bardziej zacząłem chudnąć i wymiotować (co zjem to praktycznie oddam) Dzisiaj byłem u swojego lekarza rodzinnego i kazałem jej żeby przepisała mi controloc (ponieważ to mi pomagało zanim włączyli mi leczenie) i fakt faktem controloc mi pomaga wziąłem dziś i normalnie zjadłem obiad+ nie czuję tego obciążenia na żołądku. Zleciła mi kontrolę u gastrologa długo z nią siedziałem szukaliśmy jakiegoś ale wszędzie miejsca są zajęte.
Nie stać mnie iść prywatnie ponieważ nie jestem osobą pracującą. I zwracam się z prośbą do was czy jest możliwość jakiegoś leczenia że nie będę musiał iść do lekarza? albo czy znacie jakieś szpitale/poradnie w których gastrolog przyjmie mnie na kasę chorych ale nie z terminem za rok czy nawet dwa jak w Rybniku?
Myślałem o Gliwicach mam auto i prawo jazdy więc nie będzie problemu z dojazdem. Jeśli znacie jakieś poradnie w których przyjmą mnie od razu byłbym wdzięczny za pomoc.

Z góry przepraszam za brak przecinków nie działa mi ten guzik na klawiaturze. Pozdrawiam Kuba!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-07-31, 18:54 ]
Post scalony do Twojego wątku.

  Temat: Chłoniak Burkitt'a
Dolmet

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8386

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-01-11, 11:14   Temat: Chłoniak Burkitt'a
Skończyłem brać leki przepisane mi przez moją lekarkę, te niejedzenie i osłabienie itp było spowodowane prawdopodobnie tymi lekami, bo przepisała mi antybiotyki itp bez zgody onkologów i nie wiadomo czy mogłem też takie przyjąć odstawiłem je i już jest oki:))
  Temat: Chłoniak Burkitt'a
Dolmet

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8386

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-01-05, 00:25   Temat: Chłoniak Burkitt'a
Witam, mam 17 lat jestem z 10 miesięcy po operacji i 4 miesiące po chemioterapii, leczonego miałem chłoniaka burkitta (III) miałem w grudniu robione tk ale zachorowałem na grypę i nie mogłem odwiedzić onkologi żeby zobaczyć wyniki przełożyli mi to na 20 stycznia, ale problem mój polega na tym że cholernie źle się czuję, nic nie jem bo zaraz bym to wyrzygał, ciągle spać mi się chce i czy jest to możliwe że dalej odczuwam skutki chemioterapii, albo mam nawroty? :/

[ Dodano: 2011-01-05, 11:49 ]
Ktoś umie pomóc ?;/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group