1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o radę! - kaszel oraz hospicjum domowe
Dronka82

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7957

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-04-22, 21:43   Temat: Proszę o radę! - kaszel oraz hospicjum domowe
Doktorko ma, żeby każdy był jak Ty, to by skarg i utyskiwań nie było w ogóle. Ale zawód specyficzny, zupełnie niedoceniony, zwłaszcza finansowo. Ale taki to kraj, gdzie inteligenci zarabiają mniej niż robotnicy. A wszystko niemerytorycznie, za co moderatorów bardzo przepraszam i obiecuję poprawę.
  Temat: Proszę o radę! - kaszel oraz hospicjum domowe
Dronka82

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7957

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-04-20, 21:07   Temat: Proszę o radę! - kaszel oraz hospicjum domowe
A ja mojemu tacie wytłumaczyłam, że konieczne jest hospicjum, bo to taki wybieg (swoją drogą tak jest) - lekarz "NA WSZELKI WYPADEK" jest na zawołanie. Pogotowie często odmawia wizyty u pacjentów onkologicznych, wizyta w poradni leczenia bólu - tak jak we wszystkich poradniach - wymaga zdrowia i czasu, a tu- my cwaniacy- możemy wykorzystać system i lekarz przyjedzie do nas. Sprzedałam tacie bajkę, że mamy dziurę w systemie i trzeba ją wykorzystać - i przyjął to. Poszedł na wizytę, chwilowo na drugą nie da się namówić - bo nie ma po co(?:)) jednak pacjentem już jest. W razie czego - naprawdę mamy pomoc. Powodzenia! Walcz o HD, choćby dla swojego spokoju.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group