1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwór
Dronka82

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 23503

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-01-01, 19:38   Temat: nowotwór
Nie możesz mieć żadnych wyrzutów, chcąc pomóc czasem popełniamy błędy. Jeśli miałabym wchodzić, w którym momencie coś schrzaniłam, pomyliłam- palnęłabym sobie w łeb. Musisz się skupić tylko na tym, że Twoje działania i dobre chęci mają na celu pomóc tacie, bez nich byłby sam w tej okropnej chorobie. nie myśl nad tym co było, wiem, że to trudne, ale to dobry sposób na przetrwanie. Ból - przy chemioterapii pojawia się taki grypowy, w kościach, skurcze brzucha... i to raczej norma.
Jesteście pod opieką Hospicjum Domowego/Stacjonarnego?
  Temat: nowotwór
Dronka82

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 23503

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-12-30, 21:19   Temat: nowotwór
Asiu. Jeśli lekarze zdecydowali się na chemię (w tym wypadku paliatywną), to widzieli realną szansę na jej skuteczność. Tata na pewno podpisywał zgodę na chemię i dłuuugą listę skutków ubocznych - bo chemia na jedno szkodzi, a na drugie ma pomóc.
U mojego taty pierwsza chemioterapia przyniosła pożądany skutek, paliatywna zaś nie, mam wrażenie, że dobiła i tak wyniszczonego już tatę.
Złe samopoczucie przy chemioterapii to standard, a nie wyznacznik skuteczności leczenia - to sprawdza się w badaniach obrazowych.
Rodzaj chemioterapii został dobrany na pewno zgodnie ze standardami i ze stanem taty. Na resztę pytań nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi. Rak swoją siłą i nas zaskakiwał ciągle. Życzę Wam wielu dobrych chwil. Nie marnuj danego Wam czasu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group