1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anna-nas - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4546

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-05, 18:49   Temat: Anna-nas - komentarze
Anna-nas, pytalas o ostatnie dni mojego Tatki..zajrzyj do mnie na profil..ale powiem ci szczerze ze my mielismy ostatnie dwa dni ciezkie przez dusznosci i morfine..ale swiadomosc mial tatus do konca,,Ja zawsze mowilam ze bedzie dobrze i zeby sie modlil..nigdy nie powiedzialam ze smierc nadchodzi,bo tak naprawde tego nie wie nikt tylko Pan Bog..kiedy zabiera do siebie..wg lekarzy moj tatus przy tak rozsianym nowotworze powinien zyc do 3 mcy od diagnozy..zyl 1 rok i 15 dni..mial wyjsc tego dnia 13 10 2011 ze szpitala do domu a odszedl do Domu Pana..Takze walczcie i badz silna dla Tatki!
  Temat: Anna-nas - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4546

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-29, 18:06   Temat: Anna-nas - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Anna-nas, Moj Tatus przy niedrobnokomorkowym zyl 1 rok i 15 dni.Gdyby nie ta woda w plucu,ktora od poczatku choroby byla z nami i co pol roku nachodzila,a pod koniec zycia 12 pazdziernika zaczela nagle szybko nachodzic..lekarz powiedzial ze zylby dalej.wiec nie mozna wierzyc statystykom,kazdy chory na inny organizm...Modl sie za Tatusia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group