1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: zaniepokojona - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4504

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-04, 14:03   Temat: zaniepokojona - komentarze
JustynaS1975, kazdy przeszedl swoje Ty jestes chora a ja moglam nie chodzic...ale takie chore wypowiedzi mnie zabijaja i nie mam zadnego usprawiedliwienia.
Pozatym chyba juz dosyc tych ypowiedzi,bo ten post zostal zalozony dla jej chorego Tatki a nie dla chlopaka,ktory dzis jest a jutro zycie moze jej sie odmienic.
  Temat: zaniepokojona - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4504

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-04, 12:44   Temat: zaniepokojona - komentarze
JustynaS1975, marysiax, Pocieszenie ksiedza,ze jest drugi swiat a zycie jest tylko wedrowka do Pana Boga,smierc przejsciem natomiast choroba-nowotwor niesieniem krzyza i cierpieniem za siebie i innych jest prawda.Natomiast slowa:
,,Chłopak mi powtarza abym nie myślała o tym tak intensywnie bo to przecież starszy człowiek i każdy z nas kiedyś skończy "
sa dla mnie jednoznaczne..kazdy ma prawo wyrazic to co mysli i podkreslam jedno ze to jest moja interpretacja tego co napisala Zaniepokojona.
Ja przechodzilam jak wiele z was smierc osoby bliskiej i nie wyobrazam sobie ze czlowiek z ktorym jestem wypowiedzialby w tamtej chwili takie slowa.Moj mezczyzna byl obok zawsze,sam wozil Tatke na chemie i naswietlenia gdy ja musialam spiewac na koncercie.On sie nie zastanawial czy sobie poradzi sobie gdy Tacie bedzie krecic sie w glowie w drodze do samochodu.Wiedzial ze musi byc,bo moj Tata byl mu jak ojciec.
Razem czytalismy post zaniepokojonej i dlatego zakonczylismy post na forum slowami,ze jezeli spotka jego rodzine choroba nieuleczalna bedzie inaczej patrzyl na wszystko.pozdrawiam

[ Dodano: 2011-12-04, 12:48 ]
Nieludzkim byloby nie myslec o nieuleczalnie chorym ojcu a stawiac ponad czlowieka i chorobe zdrowego czlowieka.
Usprawiedliwiam chlopaka ze uzyl nieprawidlowych slow..ktore zabolaly.
Zanepokojona postaraj sie spedzac mimo choroby wiecej czasu z chlopakiem,zabieraj go wszedzie i do Tatki tez.Bo tu pewnie chodzi o to ze chlopakowi mniej czasu poswiecasz

[ Dodano: 2011-12-04, 12:49 ]
marysiax, a swoja droga czy chcialabys takiego pocieszenia???oni nie maja po 15 lat to dorosli ludzie i wiedza co wypowiadaja
  Temat: zaniepokojona - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4504

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-04, 10:22   Temat: zaniepokojona - komentarze
zaniepokojona, Moje slowa beda calkiem bezposrednie jesli cie uraze to przepraszam...Prawda jest jedna skoro twoj chlopak takie slowa wypowiedzial to niestety nie szanuje twoich uczuc ani twojego ojca.ojca tak jak mame ma sie jednych.to twoja sprawa czy postawisz wyzej chlopaka czy umierajacego ojca.to twoje sumienie i twoje zycie i nikt nie ma prawa sie do tego wtracac.ale swoje zdanie wyrazam jedno jezeli nie szanuje ojca to ...dalej sobie odpowiedz czy jest tak kolorowo z Wami.Tatus bedzie w coraz to gorszym stanie,ta choroba predzej czy pozniej zabiera..sa stresy zdenerwowania i nawet wspierajace sie pary zaczynaja sie klocic,bo juz sa zmeczone...dostalas sygnal i powinna zapalic sie czerwona lampka ze to co sie dzieje nie jest dobre i budujace.On powinien stac przy tobie wspierac a nawet pomagac finansowo w takiej sytuacji.Jak potrzeba to tate zawiesc przywiezc byc poprostu...mysle ze sytuacja sie odwroci gdy ktos z rodzicow twojego chlopaka bedzie umieral..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group