1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
Johanka

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 15508

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-06, 18:50   Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
magdalenka32, Witaj. Dziękuję, że opisałaś Waszą historię. Jest w niej wiele bólu, bezradności, żalu i miłości. Życie nie jest idealne. Wiemy to wszyscy. Nie zawsze bywa lekkie, słodkie i "jak z bajki". Jednak, pomimo wszystko, życie jest piękne i trzeba je cenić, celebrować każdą chwilkę. Czasem mamy trudne relacje z drugim człowiekiem, ale w sytuacjach ekstremalnych, a taki jest rak, udaje nam się odsunąć w niepamięć złe wspomnienia, a pamiętamy tylko samo dobro. Związki między ludźmi bywają bardzo burzliwe, wszak nie bez przyczyny mawia się, że jest krótka droga od miłości do nienawiści. Nie byłaś w relacjach z Tatą odosobniona. Mój Antoni też nie zawsze był aniołem, a bywało naprawdę ostro. Gdy kocha się, można naprawdę wszystko wybaczyć. Kochasz Tatkę, to pewnik. Obyście mieli przed sobą jeszcze wiele czasu. Życzę Wam wszystkiego dobrego. Trzymaj się i pamiętaj, że bez względu na to, jak będzie, Twój Tato wie, że ma wspaniałą Rodzinę, która Go kocha i będzie wspierać w tym trudnym dla Was czasie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group