1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 15508

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-30, 22:29   Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
Bardzo mi przykro ::rose::
  Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 15508

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-17, 20:02   Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
magdalenka32 napisał/a:
Uściski dla Was :)

Magdalenko uściski :tull:
  Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 15508

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-15, 09:55   Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
magdalenko32, też pozdrawiam Cię cieplutko, Tobie, Wam życzę jak najwięcej siły i jak najwięcej wspólnie dobrze spędzonego czasu.
  Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 15508

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-06, 18:42   Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
magdalenka32 napisał/a:
Justynko - nigdy nie jest za późno...Ważne, żeby to przebaczenie dokonało się w Twoim sercu...To, że nie zostały wypowiedziane słowa...Ważna ta intencja w sercu...Mam nadzieję, że ona jest...Jeśli nie - trzeba prosić o tą łaskę...

magdalenko32, dziękuję
Cały czas 'pracuję' nad tym i w takim razie będę 'pracowała'.
  Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
JustynaS1975

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 15508

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-06, 17:18   Temat: Mój tata - niedrobnokomórkowy nowotwór płuca lewego
magdalenka32 napisał/a:
Wiecie co jest najbardziej niesamowite dla mnie w tej chorobie, relacji z Tatą..? Cud przebaczenia...Bo ja miałam dużo żalu do Taty, za naprwdę trudne życie, rany, które zadał mojej Mamie, mnie i siostrze...A teraz...już nie pamiętam tego co złe...Wybaczyłam, kocham całym sercem...Wiem, że był po prostu słaby i bardzo chory i potrafię tą przeszłość tak wytłumaczyć, zamknąć...A myślałam, że nigdy Mu nie wybaczę, że zawsze będzie zadra w sercu...Życie bywa naprawdę zaskakujące...

Bardzo Ci tego zazdroszczę, ponieważ ja tego nie potrafiłam. I teraz próbuję sobie z tym poradzić. Dziękuję Ci za to co napisałaś.

Tobie też życzę dużo siły, odwagi i wytrwałości.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group