1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-05, 21:55   Temat: atthedisco - komentarze
Trzymamy kciuki, aby wszystko poszło dobrze, aby wyniki wyszły dobrze :uhm!:
atthedisco napisał/a:
To aż niesamowite ale jestem spokojna, aż się dziwie :)

Ten ten Twój spokój trwa :)
Pozdrawiam Cię serdecznie :)
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-30, 15:23   Temat: atthedisco - komentarze
AdArk napisał/a:
atthedisco napisał/a:
Tata miał dzisiaj już po raz drugi badanie zespolenia, i wyszło dobrze! Tak więc myślę że najgorsze już za nami.

atthedisco, bardzo się cieszę :brav:
W końcu jest szansa, że u Ciebie pojawi się uśmiech na twarzy
Trzymaj się dziewczyno :)

Podpisuję się pod tym :bravo"
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-26, 08:30   Temat: atthedisco - komentarze
Ja (tylko) też tak jak poprzednicy 'delikatnie' Cię upomnę, nie nakręcaj się. Tak jak napisał vioom, Tata potrzebuje Ciebie, Twojej bliskości, ale ja będziesz przy nim w takich nerwach, to i On będzie się denerwował. I dla żadnego z Was to nie będzie dobre. :)
Pozdrawiam Ciebie i Twojego Tatę serdecznie.

[ Dodano: 2011-11-26, 08:35 ]
atthedisco, na tym forum jest dużo takich ludzi, którzy byli bądź są w podobnej sytuacji co Twoja. Też im się wydawało, że nie dadzą rady, ale dają. Miłość do bliskich daje im siłę.
Pisz na forum, będziemy starali się Ci pomóc.
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-25, 14:03   Temat: atthedisco - komentarze
vioom napisał/a:
Próbowałaś czasem popatrzeć na Twojego tatę nie przez pryzmat chorego człowieka, którym się trzeba opiekować a przez pryzmat po prostu człowieka, nadal kochanego tatusia?

no no no... to mnie się bardzo podoba ...
Właśnie bardzo bardzo mądrze. Jestem chora na raka, ale nadal człowiekiem, kobietą, córką, siostrą, koleżanką, znajomą itd.
vioom, dziękuję

atthedisco, to co napisał vioom, zarchiwizuj sobie, zapisz na dysku czy gdzie indziej, co i raz przypominaj sobie :)

Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-21, 20:42   Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco, Tata wybudzony, wraca powoli do jakiejś dobrej formy. W trosce o Ciebie proszę jednak uspokajać emocje.
Przytulam mocno i życzę sił, spokoju, odwagi na dalsze leczenie Taty
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-21, 16:09   Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco napisał/a:
Trzymajcie mocno kciuki!

Mocno trzymam kciuki :okok"
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-20, 22:10   Temat: atthedisco - komentarze
No tak kołomyja.
Zatem trzymamy mocno kciuki za operację Twojego Taty, trzymamy mocno kciuki za Ciebie, abyś jednak (przepraszam) nie 'ześwirowała".
Pozdrawiam
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-20, 21:54   Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco, nie zadajemy sobie pytania: dlaczego? (nie zadaje się pytań, na które nie znajdziesz odpowiedzi), tylko zadaje się pytanie: co robić?
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-20, 20:51   Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco napisał/a:
nie mam juz siły na nic po prostu, na życie .. jak pomyślę że ta wstrętna choroba weźmie mi Tate .. to sama mam ochotę sobie coś zrobić..

Wiem, że możesz nie mieć siły, bo się i troszku nakręcasz. Wiem, że wyobraźnia nie daje spokoju i w myślach pisze się najgorsze scenariusze.
Twój Tata jeszcze jest, choroba jeszcze go stąd nie zabrała. Nie myśl o tym, że kiedyś go tam nie będzie, bo tracisz czas, gdy On tu z Wami jest.

Zrobić sobie coś nie możesz, bo masz chorego Tatę, dla którego musisz być. I jak chcesz go teraz tak zostawić? :cry:

atthedisco, :/pociesza:/
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-20, 20:37   Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco napisał/a:
ale ja chyba nie jestem aż tak silna ..

Będziesz dawała sobie radę, wielu jest tego przykładem.
Wielu tu przechodzi trudną drogę, nie raz załamuje się, czy upada, ale i podnosi się. W całej tej drodze będą i upadki, ale nieważne ile razy upadniemy, ważne, aby za każdym razem się podnieść. To wszystko pokaże jak wielka siła jest w Tobie.
Życzę Ci dużo siły dla Was (dla Ciebie i Twojego Taty).
Często człowiek nie zdaje sobie sprawy, ile ma sił w sobie oraz ile jest w stanie znieść i przejść.
Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za badania oraz operację.
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-14, 22:22   Temat: atthedisco - komentarze
AdArk napisał/a:
atthedisco - zgodnie z życzeniem - kciuki trzymane z całych sił, za udaną operację Taty i całą Rodzinę :okok"
Dużo siły i nadziei

Trzymam kciuki za udaną operację Taty i całą Rodzinę :uhm!:
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-09, 14:55   Temat: atthedisco - komentarze
atthedisco napisał/a:
Może to dziwne, ale Tata był wczoraj w kościele i poprosił księdza o namaszczenie chorych .. Pytałam księdza w szkole i to normalne przy poważnych chorobach, operacjach itp

Dla mnie to nie jest dziwne.
Ja też prosiłam przed chemią po wznowie o namaszczenie. To nie oznacza końca.
Pisałam o tym tu:
http://www.forum-onkologi...rych-vt4293.htm

Jeśli Tata jest wierzący, to nie bać się tego sakramentu. To nie jest 'ostatni sakrament'.

[ Dodano: 2011-11-09, 14:56 ]
atthedisco napisał/a:
doszukuję się we wszystkim drugiego dna.

nununu...

[ Dodano: 2011-11-09, 14:56 ]
:nunu:
  Temat: atthedisco - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 8623

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-05, 20:41   Temat: atthedisco - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


atthedisco, cieszą te Twoje dobre wieści. Trzymam mocno kciuki za wyniki badań, za brak przerzutów. Powodzenia.
Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group