1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: zaniepokojona - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4504

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-04, 18:21   Temat: zaniepokojona - komentarze
"Jedno jest pewne, nie masz kontroli nad tym, co ludzie powiedzą, zapewne chcąc dla ciebie jak najlepiej." - dziś przeczytałam taki cytat w książeczce: 'Rak, modlitwa i ocalenie' (M. McDonnell)

zaniepokojona, |przytula|
Pamiętam, kiedy Pani Doktor w szpitalu powiedziała diagnozę, ale w następnym zdaniu powiedziała, jaki jest plan działania dla mnie. To powiedzenie o leczeniu było czymś co mnie niezwykle zmotywowało, a ja nie mogłam doczekać się chemioterapii.
Mam nadzieję, że Twój Tata też się niezwykle zmotywuje. Życzę Wam siły fizycznej, psychicznej, duchowej.
Pozdrawiam Cię serdecznie
  Temat: zaniepokojona - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4504

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-04, 14:18   Temat: zaniepokojona - komentarze
Gonia napisał/a:
Pozatym chyba juz dosyc tych ypowiedzi,bo ten post zostal zalozony dla jej chorego Tatki a nie dla chlopaka,ktory dzis jest a jutro zycie moze jej sie odmienic.

właśnie :)

[ Dodano: 2011-12-04, 14:19 ]
Życie każdego z nas może jutro się odmienić, a nawet dziś

[ Dodano: 2011-12-04, 14:23 ]
i nie życzmy chłopakowi 'najgorszego', pomimo wszystko
  Temat: zaniepokojona - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4504

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-04, 13:04   Temat: zaniepokojona - komentarze
Goniu, ja jestem chora i inaczej patrzy na życie niż ludzie, którzy nie są chorzy. Również wiem, że różni są ludzie, zarówno Ci zdrowi, jak i Ci chorzy. Ludzie różnie są radzą z problemami.
Nie wiem czy chłopak Zaniepokojonej powiedział to co powiedział, ponieważ jest 'nieczuły', czy dlatego, że jest to wyraz jego troski o Nią.
Nie znam osobiście Jej chłopaka. A po 'oględnej' relacji trudno jest oceniać człowieka, czy cały związek.
I zawsze staram się patrzeć na sprawę nie z jednej strony, ale i z drugiej, a jak potrzeba to i z trzeciej.
I jestem chora i nie lubię mówić, gdy przeżyjesz to co ja, gdy Cię spotka to co mnie, to będziesz wiedział i rozumiał.
  Temat: zaniepokojona - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4504

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-04, 12:14   Temat: zaniepokojona - komentarze
Zgadzam się z Marysią.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group