1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiany w piersiach
Kasiula75

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7117

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-10-06, 09:38   Temat: Zmiany w piersiach
Mam nadzieję iz wszystko u Ciebie w porządku. U mnie na razie nie rosnie ,na razie go zostawilam choć sama nie wiem czy dobrze.....
  Temat: Zmiany w piersiach
Kasiula75

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7117

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-02-07, 09:54   Temat: Zmiany w piersiach
Marra miałam identyczną sytuację.. guzek w piersi który po usg i biopsji okazał się gruczolakowłókniakiem...pani onkolog powiedziała że dobrze by było usunąć...po konsultacji z innym onkologiem powiedział iż jesli sie nie powiększa i nie boli to można to zostawić gdyż jest prawdopodobieństwo iż się wchłonie..Z tego co wiem zmiany złosliwe (guzy) powiększają się w przeciągu 3 mcy...Wycięcie takiej zmiany trwa myślę iż w zależnosci od doświadczenia lekarza od 40 min troszkę w zwyż przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego.Czytałam również iż gruczolakowłókniaki mogą ulec zezłosliwieniu...Ja narazie swojego zostawiam...poobserwuję...ale myslę iz tez nie za długo...nie warto ryzykować.Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group