1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 38
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-17, 00:43   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko KOchana
Jak dobrze, że się odezwałaś...

Śliczne zdjęcie Mamuni... aż trudno uwierzyć, że siedzi, ogląda zdjęcia, a niecały miesiąc później już Jej.... nie było... odeszła...okrutna i podstępna ta choroba...

Beatko, tęsknota zamiast słabnąć rośnie z każdym dniem?

przytulam Cię mocno
PS. a niebawem Święta....:(
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-31, 21:28   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
:/pociesza:/
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-18, 18:34   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko Kochana...

:-[

Dopiero przeczytałam... :(
Chciałam wierzyć, że to jeszcze nie ten czas:(
Wierzyłam, że macie jeszcze odrobinkę wspólnego czasu, wspólnych chwil...

Ogromnie mi przykro Kochana...
Przytulam Cię bardzo mocno i ogromnie współczuję, choć żadne słowa nie wyrażą mojego wsparcia dla Ciebie....

Dałaś z siebie wszystko.

Pamiętaj, że tu jesteśmy...
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 23:07   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko
Tak niestety jest jak piszesz. U nas też za wiele badań płaciliśmy sami, bo jak mam iść się czołgać przed dr by dostać zlecenie na podstawową morfologie u dr rodzinnego, to wolę wyłożyć kolejne pieniądze z własnej kasy.
Ale pewnie człowiek powinien wrednie i z tupetem wejśc do gabinetu i domagać się swego...
ech

Ściskam Beatko i trzymam kciuki za Was!!!
buziaki, spokojnej nocki
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 17:04   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko
NO ewidentnie zostałyście zbyte:(
Włos się jeży na głowie jak czytam Twoje słowa...

ech, Beatko właśnie a może jakaś konsultacja u innego?
Sa lekarze i lekarze, może inny dr by bardziej profesjonalnie zajął się Mamą?

ściskam i przykro, bo wiem, że wiązałaś z ta wizytą nadzieję na poradę i pomoc dla Mamy...
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-16, 18:35   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko witaj
mój tata mial po dexametasonie, ktory brał po wlewie - niby na wymioty - potworna czkawkę przez cały okres brania - czyli do 4 dni po chemii. Dr nam mówił, że lek temu powoduje wiele skutków ubocznych (jest na wymioty po chemii, ale może także powodwac i wymioty i czkawke np.). Z drugiej strony lek działa wlasnie przeciwobrzekowo i jeśli jest brany dłuższy czas, nie można go nagle odstawiać, jesli 3-4 dni, to raczej nie powinno być z tym problemu.

pozdrawiam cieplutko:)
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-07, 00:49   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko
Tak ogromnie serce mi krwawi jak czytam Twoje słowa...
:-(
Rozumiem Twoje rozterki - też nie pojmuje, że mamy XXI wiek, a chorzy tak cierpią...

Dlaczego nie moge podać Mamie coś na ten kaszel????
Nie można tego jakoś udroznić?

Beatko, a nie możesz skonsultować Mamuni u jakiegoś innego onkologa??
Tutaj na forum czytałam, że niektóre dziewczyny wysylały posty w sprawie leczenia do Wojewódzkiego KOnsultanta ds. Onkologii i podobno bardzo szybko odpisywał...
Może to coś by dało?
Są niby wytyczone procedury i standardy, ale różnie to wygląda w różnych ośrodkach...

przytulam Cię mocno de serduszka...
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-05, 21:59   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko KOchana
Co u Was? Jak dzisiaj sie Mama czuje?
odezwij się, bo sie martwię:(

pozdrawiam Cie bardzo, bardzo mocno
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-02, 23:44   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko Kochana
Łzy same leca jak czytam Twoje słowa...
Ręce opadają, słów brakuje...

Wierzyłam, że ta brachyterapia uda się na jakiś czas pomóc Mamie! Pytanie czy rzeczywiście nie można pomóc, czy tylko lekarze wyszli z założenia, że skoro stan zaawansowany, to może już nie meczyć pacjentki?!
Zgadza się, neutropenia jest groźna, ale ma ją bardzo wiele osób podczas chemioterapii, więc nie stresuj sie tym dodatkowo - trzymaj rękę na pulsie i kontroluj, ale nie zadręczaj się.
Skoro został neupogen podany (pomijam kwestie konieczności wykupienia leku i zachowania pielegniarki...) musi być dobrze!!!

Tak się zastanawiam, gdzie bys mogła jeszcze "uderzyć' na jakieś konsultacje w sprawie brachyterapii. Skoro DSS mówi, że jest taka opcja, to napewno są wnikliwie sprawdziła...
Beatko - jesteś niesamowicie dzielna. Niejedna osoba już by sie poddała.
Wyobrażam sobie jak jest Ci ciężko:(:(:(
Traumatyczne przeżycia:(

Beatko, modlę się za Was i za dobre chwile, których mam nadzieję i wierze, że bedzie jeszcze dużo! Muszą jeszcze nadejśś!

ściskam mocno i przytulam
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-02, 18:21   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko
I co u Was dzisiaj?

pozdrawiam cieplutko:)
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-01, 22:00   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko!
Walcz o brachyterapię.
Wiem, że pomaga, bo z Tata był w szpitalu pacjent, ktory miał nieoperacyjnego guza. Dostal chemię, ostatnio Go spotkałam jak Tata jeżdził na radioterapię - on tez był ale na brachyterapię chodził. Mowił, że jest duża poprawa, lepiej mu sie oddychało i chrypa znacznie sie zmniejszyła!

ściskam Cię mocno, przytulam do serca!!!!

PS. odezwę się, ale teraz jestem jeszcze w pracy:(
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-28, 18:29   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko
Straszne to co opisujesz:(:(:(
Ja narzekałam czasami na poznański szpital, ale jak bylismy o 7.00 u badania krwi 9przed dzienna chemią) to wynik był po godzinie... jak czytam, że u was trzeba na wszytsko czekac po kilka godzin to ręce opadaja po prostu... Przecież na chemię czekaja ludzie bardzo powaznie chorzy, oslabienie, Ba! wycieńczeni... jak tak można?:(

Trzymam Beatko kciuki by lekarz pomogli Mamie, by było lepiej, o wiele lepiej!
By przestała kaszleć i sie dusić!!!
Ściskam mocno
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-27, 20:48   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko KOchana witaj!
Co u Mamy, co załatwiliście?

odezwij się
ściskam mocno:)
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-20, 13:09   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko KOchana
Z bólem serca i łzami czytam Twoje posty....
Serce mi się kraje tak bardzo bym chciała byście miały z Mamą jeszcze bardzo wiele czasu... wspólnych dni, tygodni, miesięcy, ba! lat!
ech, ale to chyba nierealne te lata...
STrach wielki mnie ogarnia jak pomyślę co czujesz... ta bezsilność:(
Nie wiem jak Ty dajes radę, dla mnie to nie do ogarnięcia:(
moja psychika wysiada jak sobie pomyślę, że u nas też tak może być...

Beatko
Wiele Ci nie pomogę:(
MOgę tylko zapewnić, że myslę o Tobie i Twojej Ukochanej Mamusi i bardzo pragnę by u Was jeszcze zagościłó słoneczko i radość!
pozdrawiam cieplutko i ściskam ogromnie mocno...
  Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Katarzynka36

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 107035

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-14, 11:21   Temat: Proszę o pomoc i wsparcie... Dianoza rak niedrobnokomórkowy
Beatko Kochana
Przykro mi niezmiernie jak czytam o Twojej Mamusi, że ten kaszel tak Ją mocno męczy:(
Niedobrze:(
Czy lekarze naprawdę nie mogę jakoś zaradzić? Wiem, że to rak płuca, ale czy nic nie można zrobić????????????

pozdrawiam Cię bardzo mocno...
Trzymam mocno kciuki by Mamie ten wstrętny kaszel się zmniejszył!
Wyobrażam sobie, co przeżywasz, jak potwornie się denerwujesz i boisz...
ściskam
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group