1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy - prośba o opinię.
Katarzynka36

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8707

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-05, 23:50   Temat: Rak niedrobnokomórkowy - prośba o opinię.
Hose

Przykro mi, że opcja operacji nie wchodzi w rachubę:(

A Ty się rejestrowałeś osobiście czy telefonicznie do Poradni?
W rejestracji sa dwie pomocne Panie - mnie jakoś nigdy nie zawiodły. Wystarczy poprosić. Może uda się przyspieszyć wizytę. Z tą pierwsza wizytą jest chyba najgorzej, potem juz będzie szybciej. Nas przyjmowano - jesli byla taka potrzeba - z dnia na dzień. W poniedziałek zadzwoniłam do lekarza, kazał przyjechać nastepnego dnia...

pozdrawiam
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy - prośba o opinię.
Katarzynka36

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8707

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-01, 23:29   Temat: Rak niedrobnokomórkowy - prośba o opinię.
Witaj Hose33,

Przykro, że tutaj trafiłeś:(

Jestem z Poznania, więc tylko napiszę, że jak tylko odbierzecie wyniki zarejestrujcie się jak najszybciej w POradni Onkologicznej - w tym samym szpitalu na Szamarzewskiego. Niestety, w POradni przyjmowało kiedyś kilku lekarzy, teraz tylko jedna pani dr, więc raczej wyboru nie będziecie mieć do kogo iść...
Najprawdopodobniej otrzymacie leczenie chemiczne i Tata dostanie skierowanie na Oddział Onkologiczny w tutejszym szpitalu - tam jest kilku lekarzy.
Mój tata leczy sie u dra Bryla.

jeśli miałbyś jakieś pytania a propos Szamarzewskiego możesz pisać na pw - my też się tam leczymy. Oddział Onkologiczny i Poradnia Onkologiczna były zamknięte między świętami - dopiero od jutra znowu przyjmuja pacjentów).

pozdrawiam
K.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group