1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca lewego.D38
Katarzynka36

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 32482

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-16, 23:39   Temat: Guz płuca lewego.D38
Martita,
Rozumiem, że mama wyszła a założenia, że po operacji wycięcia woreczka przestana Ja boleć plecy, bo ten ból zdaje sie bardzo jej dokucza i chce się go pozbyć jak najszybciej.

Tylko... nie do końca pojmuję ...oczywiście kamień w woreczku jest też mało sympatyczny, szczególnie jesli to on daje taki efekt bólowy (ale to nie jest pewne), ale na Boga - przy mozliwym raku płuca to zdecydowanie mniejszy problem.
Oczywiście to wybór Twojej Mamy, ale płuc leczyć, ba! nawet diagnozować nie chce, a woreczkiem się przejmuje?

Mama musi zrozumiec i wyważyć z czym może miec do czynienia. W obliczu raka pluca, kamien w woreczku staje się - wierz mi - naprawde mało ważny, choć wiem, że może byc tez uciążliwy. Boję sie jednak, że to nie woreczke daje takie objawy. Mama raczej by miała co jakiś czas kilkugodzinne napady silnego bólu, ale nie non stop.

A pójście na operacje woreczka, bez zdradzenia chirurgowi problemu z plucami jest - moim zdaniem - totalnie nierozsądne...

pozdrawiam cieplutko
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group