1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Adenocarcinoma metastaticum i nie wiemy co będzie dalej...
Lideczka

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 28924

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-09-16, 20:33   Temat: Adenocarcinoma metastaticum i nie wiemy co będzie dalej...
Witaj Karen. Tak jak dobrze przypuszczasz te kroplówki, cewnik itp to że tak powiem teren Hospicjum Domowego. Wyglada to mniej więcej tak że przychodzi dość często pielęgniarkja z Hospicjum i w razie potrzeby lekarz. Nie bójcie sie tego Bedziecie miec fachową pomoc na wezwanie. Tam pracuja naprawde swietni ludzie. Mopgło się o tym przekonać niesety bardzo szerokie grono tego Forum. Jesli chodzi o łóżko to u nas szpital go nie wypożycza ale ja je wypożyczyłam z Ośrodka Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jeśli pojdziesz do jakiegokolwiek sklepu ze sprzetem rehabilitacyjnym to powinni Ci wskazać takie miejsce lub też może sami je wypozyczja. Jak już wiesz niesety choroba Twojego taty jest zaawansowana i dlatego rozważcie skorzystanie z pomocy Hospicjum Domowego. Oni się zajma lekami nawadnianiem itp a Wy bez paniki bedziecie mogli poświęcić ten czas Tacie. Mam nadzieję że uda się jednak wdrożyć leczenie. Pozdrawiam Was serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group