1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Córki bez matek - spotkajmy się
Luna

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7687

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-10-05, 21:48   Temat: Córki bez matek - spotkajmy się
Dziękuję :)
Ja też mam wielką nadzieję.
  Temat: Córki bez matek - spotkajmy się
Luna

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7687

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-10-05, 16:41   Temat: Córki bez matek - spotkajmy się
Cieszę się, że tu zajrzałaś :) Dziękuję.
Bardzo Ci współczuję BEATASO. Pamiętam, że ja też jakiś czas po śmierci Mamy byłam w szoku. Tak to jest. To naturalne.
Ściskam Cię mocno i już piszę na priv.
  Temat: Córki bez matek - spotkajmy się
Luna

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7687

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-10-05, 10:04   Temat: Córki bez matek - spotkajmy się
Witajcie,


Odkąd zmarła moja Mama jest trudniej. Żałoba się przedłuża. Czuję, że jestem córką bez matki. Czuję też, że gdybym mogła spotkać się z innymi córkami, które tak czują albo które już wiedzą jak sobie radzić bez Mamy, to byłoby łatwiej. Ja też mogę Wam coś dać. Razem możemy mieć więcej siły.

Czy czujesz czasem, że dziwnie będzie w pięknych chwilach, bo nie będzie tam Mamy, a może już tak było? Chcesz się tym podzielić?
Może inni nie rozumieją co się z Tobą dzieje? Mówią Ci, żebyś wzięła się w garść?

Odezwijcie się. Zaplanujemy jak się spotkać w grupie.

Piszę głównie do kobiet z Podlasia, bo sama mieszkam w Białymstoku, ale zapraszam też kobiety z innych stron Polski, jeżeli chcecie/ potrzebujecie. Myślę o tym od dłuższego czasu i nie mam planu jak, gdzie, tylko tyle, że bardzo siebie potrzebujemy!

Trzymajcie się i liczę, że do zobaczenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group