1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: MarcoPolo - komentarze
MarcoPolo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7789

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-10-07, 12:18   Temat: MarcoPolo - komentarze
Witam serdecznie.

Opisze trochę co u Nas nowego...a wiec

Tata jest po 4 Chemii, czuje się bardzo dobrze co Nas bardzo cieszy :) , problemy z wymawianiem nie zniknęły, pewnego dnia rozmawiając z nim odpowiadał mi na pytania z całkiem innej bajki :( co się okazało to było spowodowane przez 4 chemie i tylko w pierwszych dniach, później mówił ze słyszał jakieś echo, czyli jak mu mówiłem coś odpowiadał mi na pytanie wcześniejsze, do tej pory wie ze coś źle powie i stara się to naprawić ale czasem ciężko bo nie może doszukać się słowa. Dziś pojechał do Gdyni na naświetlanie Lozy, w szpitalu będzie jakiś czas (do miesiąca), jeszcze sami nie wiemy ile.

Pozdrawiam wszystkich :)
  Temat: MarcoPolo - komentarze
MarcoPolo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7789

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-11, 17:06   Temat: MarcoPolo - komentarze
Myszka30, witam rozgość się :-D milo Cie poznać :)

banialuka, dziękuje za rade! Właśnie poczytałem trochę na ten temat i oczywiście najpierw skonsultuje się z lekarzem.
  Temat: MarcoPolo - komentarze
MarcoPolo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7789

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-11, 13:51   Temat: MarcoPolo - komentarze
Witam ponownie ;]

Mama wybiera się do Homeopaty, chce dla Taty jakieś wywary ziołowe, wszystko to na bazie naturalnej może to pomoże na polepszenie samopoczucia po chemioterapii, pierwszy dzień po drugiej chemii - Tata czuje się bardzo dobrze, dziś się dotlenia na działeczce :) Codziennie jest minimum 5h poza domem, w ogóle się nie meczy - i oby tak zostało ;]

Zrobiłem Tacie prezent kupiłem co zawsze chciał wykrywacz metali :D zaczyna swoja przygodę z szukaniem skarbów :)
ihaaaa jak coś znajdzie to się pochwale, chce zacząć od plaży... szukanie monet, biżuterii, lecz na razie za dużo turystów i trzeba czekać ;]

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: MarcoPolo - komentarze
MarcoPolo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7789

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-07, 17:45   Temat: MarcoPolo - komentarze
Bardzo dziękuje za analizę wyników badan i poświęcony na to czas, w każdym przez Pania napisanym słowie widzę nadzieje, ze będzie wszystko dobrze, wyniki PET już są, termin do odbioru mamy na poniedziałek 09.08. Wiec wstawię jak tylko je otrzymam. Jeszcze raz serdecznie dziękuje!
  Temat: MarcoPolo - komentarze
MarcoPolo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7789

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-15, 00:15   Temat: MarcoPolo - komentarze
Niedługo jadę do Polski, napisze szczegółowo wszystkie wyniki badan, Monia dzięki za słowa otuchy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group