1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Miredo

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 55810

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-12, 23:46   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca lewego a miażdżyca kończyn dolnyc
Marta82, Witaj, przeczytałam uważnie Twoją historię, która nie dośc, ze trwa, to jeszcze rozwija się w nie wiadomo jakim kierunku. Wierzymy jednak, ze w tym najlepszym dla twojej mamy

Moja mama ma świetne wyniki, apropo zapytania o to jak wzmocnic organizm, uwielbia żur, który kisimy co 4 dni, wiadomo jak sie go robi: 6 łyżek mąki żytniej grubo zmielonej i czosnek - najlepiej na zakwasie jakimś, potem gotujesz ziemniaki i do tej wody z ziemniakami wlewasz ten zakiszony po 4 dniach żur, do tego trochę kiełbaski wędzonej i boczku i w myśl porzekadła, z diety żur - chlop jak mur :-)

Oczywiscie nie każdy lubi żur, pewnie nie kazdy też uwielbia kwaszony barszcz - który moja mama pije z zamkniętymi oczkami :_)
Ja zresztą tez próbowałam, żeby łączyć się z mamą w tym "bólu" ale mnie otrzepało starsznie :_)
ale zdrowy jest więc trzeba pic i koniec kropka :_)

mamy mnóstwo przepisów, jak potrzebujesz to wyślę ci mailem, wszytsko w zalezności co lubi twoja mama, to mozna tam dodać.

Dodatkowo, Vitamine D Complex, na kości - jedyne witaminy, które chyba w ogóle mozna zażywać.

Martus nie martw się, na to przyjdzie czas jeszcze...
jak będzie Ci ciężko, pędź do zakładki trzymamy kciuki, tam zawsze bije optymizmem
Wiary i siły zyczę
takiej niekończacej się nigdy :_)
M.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group