1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dała mi życie i dlatego odeszła... HCV = HCC
Mordoklejka

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6298

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-05, 11:55   Temat: Dała mi życie i dlatego odeszła... HCV = HCC
madameschizofrenia, nie miej wyrzutów sumienia. Z jednej strony są to "jedynie" trzy dni, a z drugiej "aż" trzy dni. Pomyśl sobie co cy było, gdybyś w ogóle nie przyjechała... Dzięki temu, że jednak byłaś na te kilka chwil, będziesz mogła pielęgnować je w pamięci. A przecież najważniejsze jest to, jaka Mamusia była przez całe życie. Ona chciała Was chronić, żebyście nie musieli cierpieć.

:tull:
  Temat: Dała mi życie i dlatego odeszła... HCV = HCC
Mordoklejka

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6298

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-05, 00:07   Temat: Dała mi życie i dlatego odeszła... HCV = HCC
krzysiek napisał/a:
nasze Mamusie są z nami , mamy swoich aniołków w niebie, którzy się nami opiekują


Dokładnie. :)
  Temat: Dała mi życie i dlatego odeszła... HCV = HCC
Mordoklejka

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6298

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 11:05   Temat: Dała mi życie i dlatego odeszła... HCV = HCC
madameschizofrenia, daj sobie trochę czasu. Trzeba swoje odcierpieć, żeby móc zbudować "nowe" na dobrym, stabilnym fundamencie. Cóż z tego, że szybko się pozbierasz, skoro Twój świat będzie mógł runąć w każdej chwili.

Pozwól sobie na płacz, na bunt, na smutek. Zobaczysz, że któregoś dnia poczujesz, że coś zaczyna się zmieniać. Owszem, nigdy nie zapomnisz o tym, co się stało. Ale po prostu to oswoisz. Moja Mama zmarła w listopadzie, Tata 1,5 roku temu. I od tego czasu uczę się jak przyjmować na siebie to, co przynosi mi każdy kolejny dzień.

Poradzisz sobie z tym wszystkim. Na pewno jesteś bardzo silna. Z każdego z nas choroba najbliższych wydobywa nieznane nam dotąd siły. Wierzę, wiem, że tam samo będzie z Tobą.

madameschizofrenia, :/pociesza:/
  Temat: Dała mi życie i dlatego odeszła... HCV = HCC
Mordoklejka

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6298

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-03, 23:45   Temat: Dała mi życie i dlatego odeszła... HCV = HCC
Nigdy nie jest za późno, mimo iż czasem wydaje się, że tak właśnie jest. Ale nie jest.

Nigdy nie jest za późno. :/pociesza:/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group