1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak prostaty - kłopoty z dietą przy radioterapii
Mrakad

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 29110

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-08-03, 18:20   Temat: Rak prostaty - kłopoty z dietą przy radioterapii
wlobo napisał/a:
Mrakad, napisz proszę jakie były rezultaty tej Twojej ścisłej diety w czasie naświetlania? Czy miałeś biegunkę i jeśli tak, to jak bardzo dokuczliwą?

Rezultaty były rewelacyjne. Gdybym nie wiedział, że mogą być jakieś problemy to bym ich nawet nie zauważył. Gorzej było z układem moczowym. Tutaj przeszedłem standardowe objawy ostrego stanu zapalnego. Pęcherz i drogi moczowe nie reagują na dietę. ;)

Pozdrawiam,
Mrakad
  Temat: Rak prostaty - kłopoty z dietą przy radioterapii
Mrakad

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 29110

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-08-02, 10:53   Temat: Re: Kłopoty z dietą przy radioterapii raka prostaty.
jak7 napisał/a:
Witam serdecznie :)
Mam 73 lata. Jestem w trakcie radioterapii raka prostaty. Lekarz poinformował mnie czego nie mogę pić i jeść.

Gorąco radzę posłuchać lekarza! Mnie nakazał unikania wszelkiej surowizny. Nie pozwalałem żonie nawet natki sypać do rosołu! Warzywa, owoce tylko gotowane. Soki rozcieńczane wodą. Nic co może podrażniać jelito grube.
Chyba, że chcesz poznać co to prawdziwa biegunka, co to znaczy, że sra się dalej niż widzi, itd.
Wolna wola!

Pozdrawiam,
Mrakad
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group