1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: interpretacja wynikow
Nika2

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16723

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-17, 13:36   Temat: interpretacja wynikow
kajcia801,
Niestety ,ale resztę wyników może Richelieu tobie wyjaśni , jest to kompetentna osoba od tego :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki na dobre wieści.
  Temat: interpretacja wynikow
Nika2

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16723

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-17, 12:27   Temat: interpretacja wynikow
kajcia801,
Przy przerośniętej grasicy trzeba zrobić poziom p/cial przeciw receptorom actylocholiny- czego nastepstwem jest maistenia. Muszą być wykonane dalsze badania ,nie ma co gdybać nie musi być to Garsiczak.

[ Dodano: 2011-06-17, 12:34 ]
możesz mieć grasicę ,więc na razie rób wyniki ,to bedzie wiadomo co dalej czy operacja ? trudno powiedzieć bez dokładnych wyników.
Głowa do góry i reszta wyników do zrobieni i poszukać dobrego specjalisty. Nie mam pojęcia jak u was na Pomożu ,ale w Poznani naprawdę są dobrzy specjaliści.
  Temat: interpretacja wynikow
Nika2

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16723

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-14, 22:12   Temat: interpretacja wynikow
kajcia801 napisał/a:
kreatyniny powinnam jeszcze jakieś badania zrobić - mojego lekarza rodzinnego nie ma

Dlatego że przyszłaś do lekarza z powodu infekcji gardła jeśli gardło nie boli to i tak warto zrobić wymaz po dwóch tygodniach od zakończenia leczeniem antybiotykiem . Jeśli chodzi o torbiel ? to czeać na wyniki TK.
  Temat: interpretacja wynikow
Nika2

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16723

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-14, 21:50   Temat: interpretacja wynikow
kajcia801,
gaba napisał/a:
Nie rób wymazu z gardła (ani innych badań bakteriologicznych) przed upływem 2 tygodni od zakończenia antybiotyku

Zgadzam się w zupełności :uhm!:
cleo33 napisał/a:
Badanie jednak warto zrobić u mnie było po upływie tygodnia od zakonczenia antybiotykoterapii

Czasami się tak robi ,ale naprawdę nie jest to miarodajny wynik.
Moja rada poczekać na wyniki TK i będziemy wiedzieli co dalej :)
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group