1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 19489

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-28, 20:49   Temat: Czerniak
Też niestety ostatnio szukałam informacji na ten temat i niestety niewiele się dowiedziałam. Ostatnio też gdzieś w internecie natknęłam się na informację, ze już całkowicie prof. Mackiewicz nie ma środków i mozliwe, że nawet nie będą w stanie produkowac szczepionek dla tych osób, które do tej pory ją dostawały. Dodatkowo trzeba też liczyć się z tym, że koszt szczepionek jest niestety dosyć duży.
Jeśli będę miała jakieś dodatkowe informacje to napiszę, a byłabym wdzięczna gdybyś ty również napisał jeśli czegoś się dowiesz.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Czerniak
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 19489

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-25, 19:45   Temat: Czerniak
Przepraszam, że jestem kolejną osobą, która podważa leczenie, jakie opisałaś, ale dla mnie nie tylko podejrzane jest to, że wycięli kawałek, ale szczególnie to, że lekarz teraz nic nie mówi o usunięciu reszty. Bo niby jak to jest? Reszta znamienia została na nodze?
A może oni to nazywali "wycinkiem" ale znamię było wycięte jednak w całości. Przepraszam, ale naprawdę nie umiem sobie tego wyobrazić, że można pobrać kawałek znamienia, tym bardziej, że sama opisałaś je jako niewielkie.
Musisz przycisnąć tego lekarza i dokładnie wypytać się o wszystko. Zrób sobie może listę pytań, na które chcesz poznać odpowiedzi, by ze stresu nie zapomnieć, i "podręcz" lekarza.
Będę trzymała kciuki, by sytuacja szybko się wyjaśniła, żebyście chociaż nie miały powodu do dodatkowego stresu związanego z niepewnością.
Pozdrawiam
  Temat: Czerniak
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 19489

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-25, 11:55   Temat: Czerniak
A powiedz jeszcze czy to jest wynik tego znamienia, które wycieli? Bo pisałaś wcześniej, że lekarze pobrali "wycinek". Mówili coś czy w takim razie teraz wytną całe znamię z odpowiednim marginesem? Może dopiero po zbadaniu całego znamienia będzie możliwe oznaczenie Clarka i Breslow.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group