1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 22630

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-10, 15:23   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Tak jest! Cierpliwość to dobre rozwiązanie, tym bardziej, że pacjenci z karetek maja pierwszeństwo i trzeba to zrozumieć. Książka to dobry pomysł, tylko czy uda Ci się na niej skupić? Ja na wizycie pierwszorazowej byłem podenerwowany jak pierwszak na rozpoczęciu roku szkolnego ;-) i nie mogłem się na niczym skupić. Za to teraz wizyta w Gliwicach = conajmniej pół książki "do przodu" :-)
Co do zmiany spojrzenia na życie, po poznaniu diagnozy to można by niejedną ksiażkę napisać. Świat faktycznie jakby zwalnia i niektóre sprawy staja się wazniejsze, a inne nie wydaja sie już tak istotne. Jednak z drugiej strony, w miarę upływu czasu od diagnozy, powrotu do zdrowia lub przynajmniej stabilizacji choroby, człowiek znowu daje się wciągnąć w wir codzienności; jednak nigdy już nie jest tak samo jak było przed diagnozą.
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
P.S.
Rozwinę Ci dywany na powitanie; będę w Gliwicach jutro :mrgreen:
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 22630

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-09, 22:45   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Wizyta w Gliwicach faktycznie może Ci zająć pół dnia (lub nawet więcej).
Weź ze sobą wszystkie posiadane wyniki badań oraz tzw. "szkiełka" z biopsji (bo jak rozumiem nie była ona wykonywana w Gliwicach).
Na operację w IO w Gliwicach czeka się różnie (2 tyg. do 7 mies.) i jest to uzależnione od wielu czynników, więc trudno tu gdybać.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group