1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Ptaszenio

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8155

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-06-27, 17:42   Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Alka,
im więcej radosnych wieści, tym więcej słońca na forum. Melduj na bieżąco o stanie taty :)
  Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Ptaszenio

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8155

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-06-25, 20:08   Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Alka,
jesteś niemożliwa ;) idź i ciesz się razem z rodziną dobrym opisem!

Dopytuję o każde badanie, by mieć pełny obraz sytuacji, jak przeczytasz regulamin - jeszcze raz ;) - zobaczysz, że im więcej wyników, tym lepsza orientacja w sytuacji chorego.

Wracając do niepokoju, który gdzieś tam w Tobie siedzi na wieść, że jest coś, co trzeba kontrolować - nie zatruwaj sobie spokoju, to nie ma sensu, taki stres jest bezproduktywny, a często wyczuwalny dla chorego. Dziś nie powinnaś się martwić na zapas.
  Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Ptaszenio

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8155

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-06-25, 19:07   Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Interesowało mnie, czy - jeśli TK było wykonywane, były na nim widoczne węzły opisane w PET.

Tak, możecie się cieszyć wynikiem, pamiętając o konieczności kontrolowania węzłów o niejasnym charakterze.
  Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Ptaszenio

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8155

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-06-25, 17:26   Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Alka,
wynik badania jest dla Was korzystny. Dalszej regularnej obserwacji w badaniach obrazowych wymagają dwa węzły chłonne - jak we wnioskach.

Czy u taty wykonywano TK klatki piersiowej od momentu diagnozy?
  Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Ptaszenio

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8155

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-06-23, 19:28   Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Alka,
dopóki nie widzimy tego wyniku, nie możemy się do niego odnieść. Czekamy, aż wkleisz :)
  Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Ptaszenio

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8155

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-06-19, 21:43   Temat: Diagnoza u taty Chłoniak DLBCL- szok i co dalej?
Alka,
czy masz złe doświadczenia związane z opieką paliatywną?

Jeśli tak - bardzo mi przykro, ja mam wyłącznie dobre, wspaniali ludzie, empatia, ogromny wysiłek, żeby ulżyć choremu. Mam nadzieję, że uda Ci się nastawić tatę odpowiednio do takiej opieki i że dostaniecie najlepszą możliwą pomoc - jeśli znajdziecie się w takiej sytuacji. Pozdrawiam Cię i daj znać jak odbierzecie wyniki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group