1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuc z przerzutami do wątroby i kręgosłupa
Sandra1

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 31222

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-11-10, 23:10   Temat: rak płuc z przerzutami do wątroby i kręgosłupa
hannas4, najlepszym rozwiązaniem będzie jeżeli zapiszesz mamę to hospicjum domowego.
Ośrodek opiekuje się nieodpłatnie chorymi w ostatniej fazie choroby nowotworowej.
Opieka paliatywna pomoże Twojej mamie złagodzić objawy choroby, jak również złagodzić ból.
Myślę ,że takie rozwiązanie było by korzystne dla Was.
Lekarz z hospicjum przepisze odpowiednią dawkę leków przeciwbólowych, (morfina, plastry przeciwbólowe, itp. )
Razem z lekarzem przychodzi również pielęgniarka.
Każde hospicjum posiada karetki, z których zawsze możesz skorzystać (jest to nieodpłatne) tym bardziej ,że sama nie możesz dowieź mamy na badania.
A sanitariusze pomogą i wybiorą Twojej mamie najwygodniejszą formę transportu.(pozycja leżąca,siedząca)
Mój tata również ma przerzut do kręgosłupa, leży 2 miesiące w łózku ,ponieważ silny ból nie pozwala mu stanąć na nogi.
Od 2 miesięcy korzysta więc z hospicjum domowego, i wiem jak bardzo mu pomagają, przede wszystkim zwalczać ból, jak również dowóz karetką do lekarza czy na badania nie jest teraz żadnym problemem.
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group