1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Widoczna zmiana na rtg płuc
Terlewa

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9067

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-01-18, 09:26   Temat: Widoczna zmiana na rtg płuc
Bożenko, przeżywasz okres żałoby, wiem jak bardzo ciężki jest to okres, minęło trzy lata od śmierci mojego męża (DRP , leczenie trwało ok. 7 miesięcy), a też mam myśli czy mogłoby być inaczej.
Żałoba nie trwa roku, lecz o wiele dłużej (ale nie dla wszystkich),jesteś obecnie w najgorszym okresie , pretensje do lekarzy, do siebie samej, prowadzi do depresji, złego samopoczucia fizycznego i psychicznego, jeżeli nie dajesz sobie rady porozmawiaj chociaż z lekarzem rodzinnym, o ile Ciebie zrozumie. Niestety, ja miałam rodzinnego de...bila, na wizycie domowej powiedział że nie wchodzi do umierających bo się boi , do dziś żałuję, że nie "spuściłam go po schodach".
Wiem, nie ma słów pocieszenia, musisz się z tym uporać, może jakieś leki wspomagające na sen ? na pewno są z tym problemy, bądź wśród ludzi, nie odcinaj się od otoczenia, schowaj dokumentację leczenia.
Ja dopiero niedawno zauważyłam, że zaczęłam się śmiać ( oglądałam komedię w TV).
Mówiono mi, że tam z góry patrzy na nas i jest Mu bardzo smutno, widząc Twoją rozpacz, pamiętaj, ale daj Mu odejść spokojnie.
Serdecznie pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group