1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
Thalia

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-12-09, 14:06   Temat: RTG po zapaleniu płuc
w środę jedziemy na wizytę do radioterapeutki i mam nadzieję, że wiele rzeczy się rozjaśni.

przeczytałam całą Twoją historię. u nas było inaczej: za pierwszym razem była tylko chemia (lekarz stwierdził, że po całkowitej remisji nie chcą dawać radioterapii a równoczesna mogłaby go zabić) a za drugim razem, czyli teraz, najpierw chemia, miesiąc przerwy i 30 naświetlań.

wiem, że my już leczymy nawrót ale takie historie jak Twoja są bardzo podbudowujące i napawające nadzieją :) oby tak dalej!!
  Temat: RTG po zapaleniu płuc
Thalia

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 58978

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-12-09, 12:44   Temat: RTG po zapaleniu płuc
Cześć,

nazywam się Natalia i jestem z Torunia. Znalazłam się na forum z podobnego powodu, co Ty. Oczywiście gratuluję fantastycznego wyniku.

Mam pytanie dotyczące radioterapii: czy Twój Tato miał jakis odczyn popromienny?

U nas jakieś 3 tygodnie po zakończonej radioterapii (wpierw chemia, miesiąc przerwy i 30 cykli radioterapii) zaczął się kaszel. Taki napadowy. A teraz jeszcze doszły nocne poty.

Chciałabym wiedzieć czy osoby, które przeszły podobne leczenie też miały podobne skutki uboczne po jakimś czasie od zakończenia.

Jeszcze raz gratuluję :)

Z pozdrowieniami
Natalia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group