1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwór płuc
Violetta610

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3796

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-25, 10:36   Temat: nowotwór płuc
Witam,

mam już całą dokumentację, którą postaram się tu zamieścić. Wypożyczyłam w weekend koncentrator tlenu, tata lepiej się czuje będąc podłączony pod tlen. Tata bardzo mało pije. Zaczęła Go boleć noga - chyba kość piszczelowa wnioskuję z tego jak pokazuje gdzie boli. Nie wiem jak jeszcze mogę pomóc?
  Temat: nowotwór płuc
Violetta610

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3796

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-20, 08:42   Temat: nowotwór płuc
Madzia70,

tak, nie podałam konkretów bo nie mam dokumentacji, jak tylko będę u Rodziców to wstawię załączniki.
Dziękuję
  Temat: nowotwór płuc
Violetta610

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3796

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-19, 15:11   Temat: nowotwór płuc
tak, zgłaszaliśmy lekarzowi...więc lekarka przepisała tak jak pisałam znów ten sam antybiotyk i dodała jeszcze sterydy, ponieważ w szpitalu dostawał :(
  Temat: nowotwór płuc
Violetta610

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3796

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-19, 13:09   Temat: nowotwór płuc
Witam Was Kochani

w grudniu 2015r u taty wykryto nowotwór płuc z przerzutami do węzłów chłonnych z naciekami na śródpiersie. Rozpoznanie C34.8. Miał podaną chemię (4 cykle) i 1 naświetlania. W krótkim czasie po naświetlaniach będąc w domu rozchorował się na zapalenie płuc, dostał skierowanie do szpitala. Po powrocie do domu na trzeci dzień znów temperatura niemalże 40stopni. Tata nie chce leżeć w szpitalu więc internista przepisał znów antybiotyk i tata leży w domu. Tata ma jak gdyby ataki, dwa razy dziennie - zaczyna się kaszel po czym zaczyna Go potwornie trząść zimno, pić w tym czasie się bardzo chce. Jak już zimno wytrzęsie wtedy pojawia się temperatura. Staramy się przy 38 stopni podawać leki i robić okłady na czoło, walczymy z temperaturą często do 2 godzin a temperatura dochodzi do 40 stopni. Tata tak bardzo się boi kaszleć bo Go dusi. Po odpuszczeniu temperatury tata jest potwornie zmęczony i zasypia. Lekarz mówi, że taka temperatura przy chorobie taty może być, a ja się przeogromnie boję. już minął kolejny tydzień na antybiotyku i żadnej poprawy i internista bez przebadania taty przepisała antybiotyk i sterydy. Czy ktoś z Waszych bliskich też miał takie objawy? Czy faktycznie taka temperatura może występować? Dziękuję Wiola
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group