1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17770

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-28, 20:22   Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Ja z pewnością pojechałabym tam sama i na miejscu wszystkiego się dowiedziała. Wtedy byłoby pewnie i szybko.

!!!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2014-12-28, 20:29 ]
Skasowałam trochę tych wykrzykników, aż tylu ich nie potrzeba ;)

  Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17770

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-28, 19:52   Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Bardzo się cieszę, ze odpowiedź była. Tylko wyślij priorytetem żeby było szybciej :) Czas nagli. Ale jest nadzieja.


..] nadzieja is­tnieje zaw­sze, do os­tatniej chwi­li. Dla­tego właśnie jest nadzieją. Nie możemy jej zo­baczyć, ale ona jest dos­ta­tecznie blis­ko naszych twarzy, byśmy poczu­li po­wiew po­ruszo­nego po­wiet­rza. Jest zaw­sze tuż obok i niekiedy uda­je się nam ją schwy­tać i przyt­rzy­mać na ty­le długo, by wyg­nała z nas piekło.
  Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17770

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-28, 18:00   Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Podpowiadam tylko , że jakby się tak stało......miejmy nadzieję ,że odpowie.....
  Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17770

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-28, 17:25   Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Myślę jednak, że gdyby nie odpisał to powinni państwo zadzwonić jutro do niego, bo w poniedziałki przyjmuje w gabinecie i ustalic termin, mówiąc jaka jest sprawa. Tutaj trzeba działać szybko, bo już nie ma na co czekać. Trzymam kciuki.
  Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17770

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-27, 18:00   Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Wejdź na stronę Instytutu Onkologii Warszawa. Wejdź w Klinikę Nowotworów tkanek miękkich i kości. Tam znajduje się e-mail. A także kiedy przyjmuje -poniedziałki i nr do gabinetu na zapisy.
  Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17770

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-27, 12:40   Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
powiem tak,ze w tym przypadku jedyne co można byłoby zrobić to operacja. Ale czy ktoś by się tego podjął trudno mówić. Byli państwo na konsultacji w jakimś Instytucie Onkologii Gliwice czy Warszawa? Czy w tych podrzędnych.? Czy było jakieś konsylium?'
Czy jeden lekarz decydował o wszystkim?

[ Dodano: 2014-12-27, 12:50 ]
Ja myślę ze najlepiej jak najszybciej umówić wizytę w IO Warszawa do poradni nowotwór tkanek miękkich i kości. Ja jeżdżę do Gliwic. Tam w poradni nowotworów tkanek miękkich i kości jest wspaniały chirurg dr Jan Strojek. Jednakże IO w Warszawie specjalizuje się chyba bardziej w mięsakach. To jest wasza jedyna droga ratunku. I nie ma na co czekać. To jest moje zdanie, ale nie jestem lekarzem. Państwo sami muszą dokonać wyboru.
  Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17770

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-27, 12:06   Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
ale skąd wychodzi ten mięsak i czy konsultowany był z chirurgiem onkologiem.

[ Dodano: 2014-12-27, 12:17 ]
powiem szczerze,że trzeba spróbować. Ja mam 32 lata. W tamtym roku miałam wznowę mięsaka ewinga. Guz był tak duży, że nie mogłam normalnie funkcjonować. Przez trzy miesiące leżałam w łóżku. Wychodził z lewego nadnercza, był umiejscowiony pomiędzy naczyniami modelował sąsiednie organy. Poprzesuwane były narządy. Nie chcieli operować. Profesor onkolog powiedział mi że tego nie da się operować i skierował mnie na naświetlania. Dzięki Bogu trafiłam do mojego cudownego lekarza w Instytucie Onkologii w Gliwicach. Chirurdzy powiedzieli, że spróbują operować ale nie wiedza co z tego wyjdzie. Wiedziałam, że mogę się nie obudzić. Ale nie miałam innego wyjścia. Guz usunięto. Przeszłam chemię radio. Co dalej zobaczymy. Wiem jedno , gdyby nie usunęli tego guza już dawno by mnie nie było.
  Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
Wiktoria2004

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 17770

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-12-27, 09:49   Temat: LIPOSARCOMA-TŁUSZCZAKOMIĘSAK
A skąd wychodzi tłuszczakomięsak?

[ Dodano: 2014-12-27, 09:58 ]
i gdzie się tato leczy?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group