1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy istnieją nowotwory łagodne odbytnicy?
absenteeism

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5848

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-06, 22:10   Temat: Czy istnieją nowotwory łagodne odbytnicy?
Nie wiem, czy to do końca dobre rozwiązanie - w tej sytuacji każdy, kto np. wycina sobie znamię powinien już szykować sobie miejsce u onkologa, bo przecież nigdy nie wiadomo co wyjdzie w histpacie.
Wyobrażasz sobie jakie w tej sytuacji byłyby dopiero kolejki do lekarzy? I jakie terminy mieliby pacjenci, którzy faktycznie wizyty u onkologa potrzebują?

Poza tym zdaje się, że pacjenci pierwszorazowi w wielu centrach onkologii przyjmowani są tego samego dnia, którego przyjadą na wizytę.

Więc straszenie raz - rakiem, a dwa - odległym terminem leczenia, jest (oczywiście w mojej ocenie) nieco nie na miejscu. Czujność onkologiczna została już u krisa7701 zachowana, prawidłowo pobrano wycinek i oczekujemy na wynik histopatologii.
  Temat: Czy istnieją nowotwory łagodne odbytnicy?
absenteeism

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5848

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-06, 18:04   Temat: Czy istnieją nowotwory łagodne odbytnicy?
kris7701 napisał/a:
Moje pytanie pewnie wyda się państwu głupie ale mimo to je zadam czy istnieje coś takiego jak łagodny nowotwór odbytnicy?

Tak, to popularne polipy. Często są gruczolakami.
I to wcale nie jest głupie pytanie :)

kris7701 napisał/a:
wyników hist-pat jeszcze nie ma ale ja się łudzę że może to nie złośliwy nowotwór ?

Póki nie będzie histpatu, nie będzie wiadomo co to. Niestety trzeba poczekać, choć to trudne.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group