1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: i co dalej? nie wiem co robic
absenteeism

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-19, 08:31   Temat: i co dalej? nie wiem co robic
Również bardzo mi przykro...
  Temat: i co dalej? nie wiem co robic
absenteeism

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-29, 10:59   Temat: i co dalej? nie wiem co robic
magdacan napisał/a:
Pomyslalam, ze moze zasiegniemy opinii u innego lekarza onkologa, moze w DCO (rodzice mieszkaja we Wroclawiu). Lekarz jak sie dowiedzial, ze chcemy sie skonsultowac w DCO (mama poprosila a skserowanie wynikow badan) powiedzial, ze jezeli pojdziemy na konsultacje gdzie indziej to ON "umywa rece" :!:


Jak jest taki mądry, to poproś o pisemne oświadczenie, że odmawia Wam konsultacji w innym ośrodku, z podpisem i pieczątką. Wtedy bez problemu dostaniecie ksero wyników :)

Lekarz NIE MA PRAWA odmówić konsultacji z innym lekarzem czy innym ośrodku. Tak samo pacjent MA PRAWO mieć wgląd w całość swojej dokumentacji i nie ma czegoś takiego jak odmowa. Jeśli odmawiają Ci czegoś takiego, to zawsze proś o pisemne oświadczenia, że odmawiają, że na coś nie pozwalają. Wtedy nagle zmieniają zdanie :)

/taka jestem mądra, bo forum mnie tego nauczyło ;) /
  Temat: i co dalej? nie wiem co robic
absenteeism

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-13, 08:05   Temat: i co dalej? nie wiem co robic
magdacan napisał/a:
Mozna miec raka pluc bez kaszlu i krwioplucia?


Z własnego "podwórka" wiem, że można. Moja babcia nigdy w życiu nie miała żadnego krwioplucia, też jedynie od czasu do czasu pokasływała. Aż tu nagle RTG, TK, bronchoskopia, histo i diagnoza o DRP. Nie zawsze objawy choroby muszą być specyficzne, stety albo niestety.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group