1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja ukochana Mama! POMOCY!
absenteeism

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10945

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-26, 22:28   Temat: Moja ukochana Mama! POMOCY!
Konwalia.. napisał/a:
Czy rezonans magnetyczny dałby wręcz idealny obraz jamy brzusznej?

Nie ma badania pokazującego idealnie cokolwiek.
  Temat: Moja ukochana Mama! POMOCY!
absenteeism

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10945

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-25, 23:05   Temat: Moja ukochana Mama! POMOCY!
Konwalia.. napisał/a:
Rozumiem zasady, jednak życie ma swoje. I według mnie - życie powinno być ważniejsze niż regulamin...

Niestety za to "życie" - tzn. takie publiczne i jednostronne oskarżenia - to Admini mogą pójść do pudła lub mieć mało ciekawe przejścia z prawem. Więc wybacz, ale będziemy trzymać się Regulaminu.
Rozumiem wzburzenie, jednak na Forum wszyscy są w podobnej sytuacji - praktycznie każdy znalazł się tu, bo miał lub ma bliską osobę chorą na nowotwór, lub też sam jest chory. Co jednak nie uprawnia do stawiania takich a nie innych zarzutów publicznie, bez dowodów, bez podania własnych danych.
  Temat: Moja ukochana Mama! POMOCY!
absenteeism

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10945

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-25, 19:41   Temat: Moja ukochana Mama! POMOCY!
Konwalia.., BARDZO PROSIMY - jeśli oskarżasz o coś lekarza i podpisujesz go z nazwiska - przedstaw również swoje imię i nazwisko, oraz przedstaw na to dowody. Nazwisko zostało ukryte.
Bardzo proszę również - jeśli odpisujesz na czyjegoś posta, nie ma potrzeby cytować go w całości. Wystarczy napisać, do kogo kierujesz odpowiedź.
  Temat: Moja ukochana Mama! POMOCY!
absenteeism

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10945

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-25, 18:49   Temat: Moja ukochana Mama! POMOCY!
Nie przedstawiasz żadnych wyników badań dot. przebytego raka piersi, dokładnego zaawansowania pierwotnego choroby, dokładnej historii leczenia, wyników badań z okresu kontroli jak i obecnych, nie ma również wyniku histpatu pobranego podczas operacji, nie ma więc za bardzo jak odnieść się do Twoich pytań.

Zapoznaj się dokładnie z tym postem: Jak zadać na Forum pytanie by uzyskać POMOCNĄ odpowiedź?

Bardzo prosimy również, o używanie znaku spacji po wszystkich myślnikach, pojedynczych wykrzykników czy znaków zapytania, to naprawdę ułatwia czytanie posta (polecam: Krótki poradnik poprawnego pisania na Forum)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group