1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: interpretacja
agnes2121

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 45763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-11, 11:00   Temat: interpretacja
izamc napisał/a:
Zazwyczaj ma 140/80-90, bierze leki na nadciśnienie
izamc, w takim razie porozmawiaj o tym spadku ciśnienia z lekarzem, być może któryś lek trzeba będzie odstawić( na pewno nie wszystkie, nie martw się).
izamc napisał/a:
kiedyś zdarzyło mu się ich nie wziąć i od razu miał 190/140
Moja Mama nawet jak brała leki , to miała takie skoki ciśnienia. W szpitalu zmienili na inne i do tej pory ma unormowane ciśnienie. Pozdrawiam.aga.
  Temat: interpretacja
agnes2121

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 45763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-10, 19:39   Temat: interpretacja
Witaj izamc, a jakie ma Twój Tata ciśnienie zazwyczaj ? U nas Mamie zalecono odstawienie jednego leku(ale od nadciśnienia), ponieważ z leczeniem chemicznym mógł powodować za duże spadki ciśnienia tętniczego. 105/75 to nie jest bardzo nisko ;) pozdrawiam.aga
  Temat: interpretacja
agnes2121

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 45763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-08, 22:45   Temat: interpretacja
izamc napisał/a:
strasznie wypadają mu włosy,
Witajizamc, mojej Mamie wypadały włosy po pierwszej chemii, resztę obcięłam .Podobno po chemioterapii włosy mogą być bardziej gęste, wręcz kręcone.... ile w tym prawdy...nie wiem.... mojemu szwagrowi prawie nic nie urosło po chorobie nowotworowej. Moja Mama.... nie wiem jak będzie.... jest w trakcie chemioterapii, to co zostało na głowie ....rośnie, i tyle.Pozdrawiam.aga :)

[ Dodano: 2012-02-08, 22:53 ]
izamc napisał/a:
jeszcze ten brak snu...
izamc, moja Mama też ma do tej pory problemy ze snem, na pewno mniejsze niż na początku chemioterapii, ale nadal to się zdarza. Oprócz stresu winne są sterydy (u Mamy pabi-dexametason). To działa jak jakiś zegarek nakrecony.. jedzenie, nie spanie, jedzenie, nie spanie...teraz ma mniejszą dawkę tego leku.... jest trochę spokojniejsza ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group