1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: interpretacja
akos6

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 45760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-09, 09:15   Temat: interpretacja
może zapytaj Taty czy nie zgolić mu tych włosów które zostały... lepsze to niż ogladanie ich na poduszce...daj jakąś czapeczkę bo łepek niestety marznie.
Dzieci są kochane... reakcja moich na łysą mamę też mnie zaskoczyła i rozczuliła. :)
  Temat: interpretacja
akos6

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 45760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-31, 17:38   Temat: interpretacja
może poproś lekarza o jakieś tabletki wyciszające na spanie...
co do uczucia zimna...może być to wynikiem niskiej hemoglobiny po chemii
  Temat: interpretacja
akos6

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 45760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-24, 18:46   Temat: interpretacja
jak najbardziej tak... jakby się żuło stare monety...
mój sposób to właśnie cola i podgryzanie czegoś często
  Temat: interpretacja
akos6

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 45760

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-24, 16:13   Temat: interpretacja
na nudności biorę metoclopramid. atosse zaczynam wieczorem po chemii, potem rano i tak 3-4 dni. nie czuję nudności i nie wymiotuję. Pierwsza chemia była u mnie najgorsza.
Zrób tacie coś delikatnego do jedzenia- lekki rosołek np. i niech tata dużo pije
Co do nerwów- tata jest zmęczony, osłabiony i źle się czuje. Więc może tak reagować. Ja staram się dużo podsypiać jak dzieci są w przedszkolu bo inaczej też chodzę wkurzona ;)
Co do czasu nudności- u każdego jest inaczej. u mnie są 3-4 dni , u mojej koleżanki nawet i 10 dni
cytrusy- mój lekarz chemik mówił żeby nie przesadzać z cytrusami bo mogą osłabić działanie chemii |hmm|

[ Dodano: 2012-01-24, 16:18 ]
zawroty głowy mogą być też od chemii... może zadzwoń do lekarza który tatę prowadzi dla pewności i zapytaj
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group