1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
alaslepa

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-05-13, 21:24   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Darek bardzo mi przykro
Zrobiłeś dla taty wszystko co można było zrobić.
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
alaslepa

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-13, 23:10   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Darek01 napisał/a:
IPP 20 (0,02 G) 1X1 , czy to oznacza ze ma brac 1 tabletke dziennie?
Tak, na czczo ok 30 minut przed posiłkiem.
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
alaslepa

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-02-18, 21:50   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Darek01 napisał/a:
Na forum juz nawet administrator przestala odpowiadac na moje pytania odnosnie interpretacj np TK. Pewnie zadaje za duzo pytan lub nie wlasciwie je zadaje.

Darku to nie jest tak, że ktoś zadaje za dużo pytań, lub w niewłaściwy sposób. Administratorzy mają swoją pracę, rodziny a doba jest krótka(Oni swój wolny czas poświęcają na pomoc dla forumowiczów), czasem mogą przeoczyć jakieś pytanie, dlatego w każdym poście w górnym prawym rogu są ikonki. Naciśnij na wykrzyknik w poście z opisem TK i napisz że prosisz o odpowiedź na zadane pytanie, na pewno nie zostanie to bez odzewu.

[ Dodano: 2013-02-18, 21:54 ]
Darek zgłosiłam w Twoim imieniu prośbę do administratorów o odpowiedz na zadane przez Ciebie pytania.
Sama na nie nie odpowiem bo nie jestem ekspertem i nie chcę namieszać
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
alaslepa

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-02-18, 19:27   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Witam Darku, jak się Tata czuje?
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
alaslepa

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-01-27, 12:09   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Dobrze że tata jest już w szpitalu, może wreszcie zrobią resztę badań, by móc zacząć leczenie.
Darek01 napisał/a:
Powiedział też że jesli będą kłopoty z przełykaniem to wstawią jakąs rurkę żeby udrożnić przełyk.

http://www.forum-onkologi...wego-vt4838.htm
To jest link do wątku Romana, na ostatniej stronie jest opisane przez Magdę DSS, dlaczego i po co się wstawia stent (rurkę).
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
alaslepa

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-01-24, 17:13   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Witaj Darek01, czy już coś wiadomo odnośnie terminu TK, lub o przyjęciu Taty do szpitala?
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
alaslepa

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-01-17, 20:48   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Darek01 napisał/a:
Poczekamy do wtorku ale jak już tam nie dostanę skierowania na TK to zrobię prywatnie

Na badanie TK trzeba mieć skierowanie, nawet gdy chcemy je zrobić prywatnie.
Prywatne badanie ma to do siebie że może być wykonane szybciej, niż na NFZ i to cała różnica.
Napiszę Ci na PW jak ja sobie radziłam z takimi problemami.
  Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
alaslepa

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 36085

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-01-17, 17:06   Temat: Guz Neo przewodu pokarmowego
Darek01 życzę Tobie i Tacie Dużo zdrowia, siły i szczęścia. Niestety życie to nie bajka, nie dojść że trzeba walczyć z chorobą to jeszcze z biurokracją( terminy wizyt, badań) i chamstwem np. pań z rejestracji(też coś o tym wiem).
Pozdrawiam

[ Dodano: 2013-01-17, 17:18 ]
Darek01 napisał/a:
Posiedziałem chwilkę i zacząłem szukać kontaktów do Chirurgów Onkologów w Toruniu żeby skonsultować tą sytuację i zdecydowałem się że nawet prywatnie ale czy ktos może wie czy jak pójdziemy prywatnie to jak dostaniemy skierowanie np na badanie TK, PET, to czy to będzie na NFZ? Czy bedziemy musieli prywatnie takie badania zrobić?

Teoretycznie mając skierowanie na badania od lekarza prywatnego(prywatna konsultacja, bo szybciej) można je zrobić na NFZ, w praktyce jest jednak tak że jak nie zapłacisz to czekasz w kolejce. W Waszym przypadku chyba jednak warto poczekać te pare dni, aż Tata zostanie przyjęty do szpitala, gdzie powinni Mu zrobić badania.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group