1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Adenocarcinoma metastaticum i nie wiemy co będzie dalej...
aneri

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 28924

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-10-05, 08:02   Temat: Adenocarcinoma metastaticum i nie wiemy co będzie dalej...
Karen co tam u Was? Jak Tata się czuje?
  Temat: Adenocarcinoma metastaticum i nie wiemy co będzie dalej...
aneri

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 28924

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-09-30, 15:27   Temat: Adenocarcinoma metastaticum i nie wiemy co będzie dalej...
Karen napisał/a:
Chociaż największym problemem na dzień dzisiejszy u taty jest gorączka Nie wiemy od czego ale już ponad 3 tygodnie ciągle utrzymuje mu się temp powyżej 38 st. Wczoraj wieczorem miał ponad 40. Miewa drgawki jak gorączka narasta. Rozmawialiśmy z pewną znajomą pielęgniarką która obstawia że to chyba od odleżyny. Tata niestety na kości krzyżowej ma bardzo brzydką odleżynę. Mam nadzieję że uda nam się to jakoś rozgonić bo aż żal patrzeć jak mu ciągle ta temperatura skacze.


U mojego Taty mieliśmy podobny problem przez prawie miesiąc codziennie wieczorem miał wysoką gorączkę 38-39 stopni i bardzo silnie się pocił ( prawie jakby wyszedł spod prysznica). Lekarze bardzo długo nie mogli trafić z antybiotykiem ale w końcu im się udało. Mam nadzieję, że w Waszym przyapdku poradzą sobie z tym szybko. Trzymam kciuki !!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group