1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 26
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-01-04, 18:53   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
15.01.2014 kontrola w co i jak zwykle obawy. EH takie życie! Pozdrawiam .
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-09-04, 17:56   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
ali dzięki za wsparcie. kontrola wyszła ok. Pan dr jak zwykle świetny, ale znowu były łzy pod gabinetem. Tym razem młoda dziewczyna z mężem lub chlopakiem. Takie sytuacje trudno zapomnieć, tym bardziej że nijak nie idzie pomóc. pozdrowiam i trzymam kciuki. ania
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-09-03, 20:23   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
witam i pozdrawiam wszystkich! jutro mam kontrolę w co proszę o malutkie wsparcie! nerwy zżerają mnie. trudno przyzwyczaić się do tej sytuacji. jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i niniezmiennie ściskam kciuki. pa
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-15, 10:00   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Jestem po usg wszystko ok!!-i!!!!!!! Dzięki za wsparcie!!!!!! Trzmam za Was kciuki!!!! Pozdrawiam. Ania
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-12, 21:48   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
thx dziewczyny jesteście kochane!!!!!!
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-12, 19:04   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Hejka Kochani! Nieśmiało proszę o takie małe kciuki w mojej sprawie, bo w poniedziałek idę na usg jamy brzusznej i węzłów i strach mnie ogarnia okropny!!!!! Natomiast w środę o 9 będę w co w warszawie pod gabinetem 29, więc może jeżeli ktoś będzie przypadkiem, to się spotkamy???
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-12, 19:04   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Hejka Kochani! Nieśmiało proszę o takie małe kciuki w mojej sprawie, bo w poniedziałek idę na usg jamy brzusznej i węzłów i strach mnie ogarnia okropny!!!!! Natomiast w środę o 9 będę w co w warszawie pod gabinetem 29, więc może jeżeli ktoś będzie przypadkiem, to się spotkamy???
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-06, 19:27   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Hej wszystkim! Właśnie odebrałam wyniki krwi i jednego nie rozumiem, morfologia: monocyty 5,6 enzynofile 0,9 (norma 1-7), bazofile 0,5, ob 4.
Tak więc może ktoś orientuje się co to, te enzynofile i jak mam poniżej trochę normy, co to może być? Miłego wieczoru-ania
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-01, 18:59   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
kochani porady potrzebuję, w kwietniu mam wizytę kontrolną w co. lekarz dotychczas zlecił rtg płuc i usg węzłów_wszystko wykonałam. czy powinnam zrobić jeszcze usg jamy brzusznej na wszelki wypadek chociaż nie dostałam skierowania? A może jeszcze jakieś inne testy!!
Pozdrawiam. ania
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-25, 11:08   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
jco.ascopubs.org/content/29/16/2199/T2.expansion.html
I uparcie jeszcze o indeksie w czerniaku!
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-23, 16:39   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
www.skincancer.org/public...of-mitotic-rate
Hej! pod powyższym linkiem garść informacji o indeksie mitotycznym w czerniaku. Mnie trochę rozjaśniło, chociaż nie wiem czy wszystko poprawnie zrozumiałam, tekst po angielsku. Może i Wam się przyda! Pozdrawiam A.
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-20, 18:19   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
A może lekarze nie przykładają wagi do diagnozowania znamion pod kontem czerniaka bo jest to rak w PL mimo wszystko rzadki a poza tym panuje powszechne przekonanie że na tego raka się umiera!
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 16:07   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Właśnie wróciłam od lekarza ogólnego. Poszłam bo pomyślałam, że poproszę o skierowanie na badania krwi. I wiecie co żałuję że poszłam, bo dowiedziałam się że jak już zachorowałam na czerniaka to napewno na niego umrę tylko kwestia czasu. Poza tym lekarz naprawdę przestraszył się tego mojego czerniaka i zwierzył mi się że sam ma mnóstwo pieprzy i musi iść usunąć. Jednym słowem stałam się dla niego żywą inspiracją. A ją gdzieś czytałam że w Australii i USA mają bardzo dobre wyniki w diagnozowaniu wczesnego czerniaka również za sprawą lekarzy pierwszego kontaktu. Pomarzyć dobra rzecz.
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-17, 19:01   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
BRAWA za odwagę!!! Przytoczony wyżej kalkulator dla mnie bardzo pocieszający!
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
aniazet

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-17, 07:50   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Stefanku oznaczenie wartownika nie ma znaczenia terapeutycznego ale ma znaczenie rokownicze.
A.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group