1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiany w piersiach
anna53

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13510

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-24, 21:40   Temat: Witaj !
Czy ten lek, ktory np na ostatniej wizycie badał mamę i np zapisuje na 8 kwietnia, to w ten dzień nie będzie on przyjmował ?, przecież w Por. Chir. w określonych dniach przyjmują przypisani lek, czy nie tak ?, u nas w kazdy dzień jest inny lek, więc zapisując się, zapisz się na ten dzień, w ktorym on jest. Do wykonania biopsji grub-igł, zleca lek chir-onk, a wykonuje radiolog pod obserwacją usg, idzie się na 1 dzień na Oddz Chir, a póżniej jak otrzymasz wynik idziesz do tego chir, co zlecał, jak coś pilnego to moze być kazdy lek w por Chir, jesli byłaby operacja, to po zab. operac do dalszej kontroli w/g zalecn i później już jesteś pod stalą opieką lek, np chemika, radiologa itp, pozdrawiam anna
  Temat: Zmiany w piersiach
anna53

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13510

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-24, 18:19   Temat: Witaj !
jak to się dzieje, ze macie co raz to innego lek, u nas jest tak, ze po każdej wizycie idę do rejestracji i zapisuję sie na wizytę do tego lek co już byłam. On tylko określa się, ze np. następną wizyta za 3 m-ce, wiec zapisuję się na okres za 3 m-ce, To jest błąd, dziwię się że są tam takie ma procedury. Przekonaj mame, że ma iść na wizytę, bo później jak się zdecyduje, to może być za późno. Spróbuj mamę Ty zapisać, jak najszybciej na tą biopsję. W Kielcach bym Ci pomogła. Ja od 4 lat chodzę do jednego lek.Czyli dobrze ze byś załatwiła mamie Gliwice. Przekonuj ją, ja odwlekałam, to teraz mam co mam, pozdrawiam annas
  Temat: Zmiany w piersiach
anna53

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13510

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-23, 23:20   Temat: Witaj !
Nie wiem. gdzie mieszkasz, ale czy u was nie można gdzieś indziej wykonać biopsję, albo zarejestrować się do innego lek. Ja to bym poszła prywatnie do chir. onkol, przyjmującego w waszej placówce, po to ażeby załatwić jak najszybciej tą biopsję, ten długi czas w razie czego nie dziala na Waszą korzyść - zmienić lekarza
  Temat: Zmiany w piersiach
anna53

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13510

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-21, 23:13   Temat: Witaj !
Moim zdaniem to za długi termin na zrobienie biopsji gruboigłowej, ja bym nie wytrzymała nerwowo do przyszłego roku. Tym bardziej pierwsza biopsja ( niemiarodajna ) była zrobiona zeszłym roku, nie wiem czy mam racje, ale ja bym zrobiła to jeszcze teraz, przed końcem roku, ALE to jest moije zdanie, pozdrawiam annas
  Temat: Zmiany w piersiach
anna53

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13510

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-20, 14:32   Temat: Zmiany w piersiach
Jak będzie trzeba usunąc to namów mamę, bo później to może być jeszcze gorzej. Co do biopsji to spytajcie lek rodz. czy nie wypisałby recpte na " Emle " to są plastry znieczulające, które ja zastosowałam przed samym zab. biopsji, tylko trzeba zapytać lek ktory ma wykonywac biopsję ( lub innego ) w ktorym miejscu nakleic ten plaster. Nie wiem a może te plastry są bez recepty. Później biopsja nic nie boli, pozdrawiam annas
Ja przed ustaleniem zab. biopsji spytalam lekarza gdzie ?
  Temat: Zmiany w piersiach
anna53

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 13510

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-19, 23:26   Temat: Witaj Calineczko !
Ja miałam podobne sytuacje, nie usunęłam wcześniej 2 guzków z przewodów mlekowych, jak zlecił mi lek, tak na wszelki wypadek, dla św. spokoju, to po 4 latach usuwałam pierś. A wyniki biopsji cinkoiglowej miałam dobre. Zbagatelizowałam i mam. Więc jak by lek zlecił wycięcie guzków tak dla bezpieczeństwa to niech mama to zrobi, pozdrawiam i witamy na forum, anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group