1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy biopsja może być ryzykowna przy podejrzeniu czerniaka
arawis

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6238

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-03, 22:46   Temat: Czy biopsja może być ryzykowna przy podejrzeniu czerniaka
xonix, jesteście w najlepszym miejscu. Cierpliwie czekajcie na wizytę, Na razie to jest "tylko" stadium III - brak przerzutów odległych. Natomiast biopsja w przypadku "stwierdzonych" przerzutów czerniaka nie jest wskazana. U Was jeszcze nie ma, ale może warto posłuchać tego jednego profesora.. pozdrawiam :) P.S. PET wykrywa zmiany od 5 mm, także nie wykryje np. pojedynczych komórek nowotworowych.

[ Dodano: 2016-11-03, 22:50 ]
Dopiero doczytałam, ze zmiana jest sporo większa, ale to nie musi być przerzut czerniaka.
  Temat: Czy biopsja może być ryzykowna przy podejrzeniu czerniaka
arawis

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6238

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-02, 21:12   Temat: Czy biopsja może być ryzykowna przy podejrzeniu czerniaka
xonix,niestety zbliżamy się do końca roku i może być tak, ze fundusze na niektóre badania są wyczerpane. Sama dzisiaj walczyłam o USG jamy brzusznej, bo na TK na przykład to juz nie mam co liczyć w tym roku. Gdzie się leczycie, bo widzę, ze jesteś z Warszawy..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group