1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Krwioplucie, bóle w klatce piersiowej
asereT

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6820

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-04, 12:42   Temat: Krwioplucie, bóle w klatce piersiowej
Dstrzelek napisał/a:
konkretw to 2 guzy na tarczycy , zdiagnozowane przez USG , a teraz mniej konkretne od roku mam bóle w barku , bule w okolicach łopatki , od 6 - 8 miesięcy bóle w prawej strony klatki piersiowej ,


Dstrzelek co do twoich obaw... to dobrze, że zacząłeś się obawiać i robisz badania - choć trochę za długo z tym zwlekałeś - aby wykluczyć to co najgorsze.
Ja mogę powiedzieć, że też zaniedbałam swoje objawy, tylko, że u mnie były inne ku temu przesłanki - walka z nowotworem u męża... jemu poświęcałam swój czas nie myśląc o swoich dolegliwościach.. tez miałam lekkie bóle pod łopatką, w klatce piersiowej na wysokości mostka, miałam czasami wrażenie ścierpniętej skóry i drżenia...a teraz wzięłam się za siebie... zrobiłam EKG ( bóle zamostkowe) - w normie, zrobiłam badanie TSH - wynik ), 003, czyli olbrzymia nadczynność, od 3 tygodni biorę Thiamazole Merck 10 mg... przez 2 tygodnie 3 X po 1 tabletce..a teraz mam przez 6 tygodni przyjmować thiamazol 2 x dziennie i oprócz tego MGB6 500 oraz Vit C 1000.
Oprócz tego wyszło wole guzkowe z 3-4 guzkami. Jutro będę wiedziała coś więcej, bo mam wizytę u profesora który przyjeżdża z Krakowa na konsultację.. i dokładne USG tarczycy..
Pozostało mi życzyć Tobie abyś też porobił sobie wszystkie badania - a na pewno u :-( Ciebie będzie ich mniej niż u mnie... bo odpadnie Ci badanie mammograficzne, czy cytologiczne.. Ja mam do zrobienia jeszcze ale to dopiero na na 17 sierpnia zrobić badania FT4, i BACC.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group